DAJ CYNK

CES2018: kolejne moduły Moto Mods

09.01.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3218

Ważne 2

1

Rozsuwana klawiatura i zaawansowany skaner mierzący parametry życiowe to nowe moduły Moto Mods zaprezentowane na targach CES.Rozsuwana klawiatura i zaawansowany skaner mierzący parametry życiowe to nowe moduły Moto Mods zaprezentowane na targach CES.

Livermorium to zdobywca głównej nagrody w konkursie Transform the Smartphone Challenge w serwisie Indiegogo 2017. To moduł z wysuwaną klawiaturą, który pozwala na odchylenie ekranu smartfonu do maksymalnie 45 stopni i pisanie podobnie jak w notebooku. Klawiatura jest podświetlana i posiada skróty, podobne do tych z klawiatur komputerowych, jak np. sterownie odtwarzaczem lub regulacja głośności.Vital Moto Mod wpasowuje się w panujące trendy związane ze zdrowym trybem życia. Moduł pozwala na zmierzenie tętna, częstotliwości oddechów, saturacji, temperatury ciała oraz rozkurczowego ciśnienia krwi z palca.

Polski oddział Lenovo nie ujawnił jeszcze ceny i dat wprowadzenia na rynek nowych modułów. Na światowych rynkach Livermorium został wyceniony na 99 dolarów, a Vital Moto Mod na 349 dolarów.

Źródło tekstu: Lenovo; wł

Komentarze
Zaloguj się