DAJ CYNK

CES2018: eleganckie hybrydowe zegarki Misfit

09.01.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2159

Ważne 1

1

Hybrydowe zegarki są bardzo dobrym połączeniem klasycznego wyglądu i podstawowych funkcji "smart". Nowe modele tego typu zaprezentował Misfit.Hybrydowe zegarki są bardzo dobrym połączeniem klasycznego wyglądu i podstawowych funkcji "smart". Nowe modele tego typu zaprezentował Misfit.

Hybrydy Misfit na pierwszy rzut oka nie zdradzają, że są czymś więcej niż tylko zwykłym, eleganckim zegarkiem. W ich obudowie są jednak zaszyte czujniki ruchu oraz moduł Bluetooth, dzięki którym łączą się ze smartfonem. W ten sposób przesyłane są zebrane dane o liczbie przebytych kroków, a także synchronizowane powiadomienia o połączeniach, wiadomościach i innych zdarzeniach ze zdefiniowanych aplikacji. Zegarek komunikuje je za pomocą wibracji i ustawieniem wskazówek na wybranej godzinie, co możemy indywidualnie przypisać w specjalnej aplikacji z poziomu smartfonu. Na koniec najważniejsza i jedna z najlepszych informacji na temat hybrydowych zegarków. Bateria wystarcza na co najmniej pół roku działania. Po rozładowaniu wystarczy ją wymienić na nową.

Nowe hybrydowe zegarki Misfit został wycenione na 150 dolarów. Będą dostępne w różnych wariantach kolorystycznych z wymiennymi paskami o szerokości 16 mm. Jedyną niewiadomą pozostaje data wprowadzenia na rynek.

O tym jak działają hybrydowe zegarki możecie dowiedzieć się z naszych testów.

Zobacz: Test zegarka Skagen Hagen Connected
Zobacz: Test zegarka Fossil Q Nate Dark Brown Leather

Źródło tekstu: Misfit; wł

Tagi: Misfit
Komentarze
Zaloguj się
3. LuksikT
0

2018-01-10 13:25:01

@2 ja też na niego czekam. Było kilka sztuk w Komputroniku, ale poszły jak świeże bułeczki.

Odpowiedz

2. ~Shiryu
0

2018-01-10 12:45:08

Ja tam czekam na Garmina Vivimove HR. Wygląda jak zegarek, a funkcji mu nie brakuje :)

Odpowiedz

1. Morvius
0

2018-01-10 09:05:41

Jestem predzej skłony do zakupu zegarka z funkcjami smartwatcha ( tylko podświetla małą kopertę wiadomości gdy ją mam) niz całego smartwatcha z masą szpargałów drenujących baterię. Fossil to coś co mnie bardzo do tego przekonuje. Jeżeli potrzebuję wersje bardziej sportową to alternatywą jest Xiaomi mi band 2 lub AmazFit. Ew. Samsung fit 2. jako, że mają mniejsze ekrany i okrojone funkcje, dzięki którym bateria wytrzymuje dłużej jak kilka dni (mi fit 2 nawet tygodni).

Odpowiedz