DAJ CYNK

CES 2015 - metalowy Sony SmartWatch3

06.01.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 8

Ważne 2

1

Na trwających targach CES Sony zaprezentował nową odsłonę swojego SmartWatcha. Tym razem wykonaną z metalu.

Na trwających targach CES Sony zaprezentował nową odsłonę swojego SmartWatcha. Tym razem wykonaną z metalu.

Sony SmartWatch 3 zaoferuje wyświetlacz TFT LCD Transflective o przekątnej 1,6 cala i rozdzielczości 320 x 320 pikseli. Ekran ma zapewnić bardzo dobrą widoczność w każdych warunkach oświetleniowych. W środku znajdziemy ten sam czterordzeniowy procesor ARM A7, 1,2 GHz, 512 MB pamięci RAM, 4 GB wbudowanej pamięci, akumulator o pojemności 420 mAh i szereg czujników, w tym czujniki światła otoczenia, akcelerometr, kompas, żyroskop i GPS. Zegarek pracuje pod kontrolą systemu Android Wear.

Odświeżona obudowa SmartWatcha 3 została wykonana w całości ze stali nierdzewnej. Podobnie jak podstawowa wersja, obudowa jest również wodoodporna (IP58), pomimo odsłoniętego portu microUSB. Dodatkowo Sony zaprezentował uchwyt SmartWatch, który pozwoli na dopasowanie koperty SmartWatch 3 do każdego standardowego paska do zegarka o szerokości 24 mm.

Metalowy SmarWatch 3 pojawi się na światowych rynkach już na początku lutego. Niestety ominie on (przynajmniej na razie) polski rynek. Sony nie poinformował jeszcze w jakie cenie zegarek będzie dostępny.

Źródło tekstu: Sony; wł

Komentarze
Zaloguj się