DAJ CYNK

Ceny Moto G5S oraz Moto G5S Plus w naszej części Europy

30.07.2017

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 12

Ważne 1

1

Jesteśmy (niestety) przyzwyczajeni do tego, że Europa Wschodnia musi płacić za elektronikę więcej niż Zachodnia (w której to klienci płacą więcej niż w USA). Pytanie jest zwykle jedno: o ile więcej przyjdzie nam zapłacić? W przypadku Moto G5S i Moto G5S Plus - nie aż tak dużo.Jesteśmy (niestety) przyzwyczajeni do tego, że Europa Wschodnia musi płacić za elektronikę więcej niż Zachodnia (w której to klienci płacą więcej niż w USA). Pytanie jest zwykle jedno: o ile więcej przyjdzie nam zapłacić w porównaniu do innych rejonów świata? W przypadku Moto G5S i Moto G5S Plus - nie aż tak dużo.

Cenę dla naszej części Europy podał (znany ze sprawdzonych przecieków) Roland Quandt. Moto G5S ma kosztować około 300 euro, a Moto G5S Plus - około 330 euro. Za model "zwykły" przyjdzie nam zapłacić około 1280 złotych (co jest ceną około 100 zł wyższą niż ta na rynek brytyjski) a za model z plusem zapłacimy około 1400 złotych - to o 250 zł więcej niż cena np. na rynek indyjski.

Przypomnijmy: Moto G5S Plus to smartfon o przekątnej ekranu 5,5 cala, Snapdragonem 625, 4 GB RAM, 64 GB pamięci wbudowanej oraz podwójnym obiektywem aparatu głównego (2 x 13 MP). Wersja bez plusa w nazwie będzie miała przekątną mniejszą o 0,3 cala i pojedynczy obiektyw aparatu głównego.

Źródło tekstu: Twitter, gsmarena.com, wł

Komentarze
Zaloguj się