DAJ CYNK

Ceny Galaxy S7 i S7 Edge w ofercie sieci Plus

26.02.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 8599

Ważne 6

2

Sieć Plus rozpoczęła przedsprzedaż smartfonów Samsung Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge. Telefony dostępne są w zestawie z goglami Gear VR.

Sieć Plus rozpoczęła przedsprzedaż smartfonów Samsung Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge. Telefony dostępne są w zestawie z goglami Gear VR.



Wysyłka obu flagowców Samsunga ruszy 11 marca. Sieć Plus proponuje urządzenia wraz z planem taryfowym za 169,99 zł miesięcznie. Wraz z abonamentem tym zapłacimy za Galaxy S7 749 zł, a za Galaxy S7 Edge 1299 zł. Osoby przenoszące numer otrzymują 6 miesięcy abonamentu za 0 zł. W czasie składania zamówienia istnieje możliwość wyboru też mniejszych taryf.

Przedsprzedaż rozpoczęły nieco wcześniej sieci Play, T-Mobile i Orange. Ceny telefonów na rynkach europejskich zebraliśmy w tej wiadomości.


Zobacz: dane techniczne i zdjęcia Samsunga Galaxy S7 Edge w katalogu.
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia Samsunga Galaxy S7 w katalogu.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
15. ~nostiamo
0

2016-05-06 21:17:30

odgrzewam pytanie. czy ktoś coś wie o srebrnej S7 w Polsce???? kiedy? gdzie ? czy w ogóle?

Odpowiedz

14. ~
0

2016-02-28 18:05:15

Czarny to plastik bombastik, biały dla lasek a złoty idealny dla kolesi trochę mniej męskich :D

Odpowiedz

13. ~
0

2016-02-28 18:00:25

Nie tylko w Polsce nie bedzie srebrnego bo i Holandia tez mieć nie bedzie na pewno nie od razu na starcie.

Odpowiedz

12. yanek
0

2016-02-28 02:09:00

11: I po co się wtryniasz między wódką a zakąskę? Notabene Twój wpis totalnie nieadekwatny do tematu artykułu.LuiN dzięki za przyśpieszenie decyzji ;-) Czarny S7 edge wyklikany, przy dobrych wiatrach 9 marca będzie w kieszeni.BTW - SPRZEDAM nowe, nieużywane , fabrycznie zapakowane google GALAXY VR Lite - cena do uzgodnienia, wysyłka 9-10 marca. Mogę puścić przez allegro. Mogę wystawić fakturę lub dać lepszą cenę i ksero swojej faktury zakupowej.Jakby ktoś zainteresowany to proszę priv wiadomość na forum.

Odpowiedz

11. ~
0

2016-02-27 12:33:36

4. Bo mu Google Translate nie przetłumaczył.

Odpowiedz

10. yanek
0

2016-02-26 14:17:43

9: A Ty analfabetą. Ja przynajmniej z tego wyrosnę.

Odpowiedz

9. ~
0

2016-02-26 13:55:59

@8 bo jesteś dzieckiem

Odpowiedz

8. yanek
0

2016-02-26 11:57:42

LuiN, dziękuję za szybką reakcję. Pisałem mail do samsunga, to dali mi wymijającą odpowiedź, jak dziecku z przedszkola. Chociaż chyba wolałem żyć w niewiedzy, kolejne 2-3 miesiące czekania na nowy gadżet...

Odpowiedz

7. LuiN
0

2016-02-26 10:53:30

@yanek - srebrna wersja S7 i S7 Edge trafi na polski rynek pod koniec kwietnia. Prawdopodobnie na wyłączność dla którejś sieci.

Odpowiedz

6. LuiN
0

2016-02-26 10:39:52

@5, yanek - za chwilę będę miał informację czy srebrny wariant trafi w ogóle na polski rynek.

Odpowiedz

5. yanek
0

2016-02-26 09:52:49

LuiN, nie, tylko pod newsami na temat galaxy s7. To po co się tak hucznie chwalili, że dostępne w czterech kolorach? Upatrzyłem sobie srebrnego, a go nie ma, robią z ludzi idiotów.4: A mnie śmieszą typki, które nie rozpoczynają zdania od wielkiej litery oraz mają w d... interpunkcję.

Odpowiedz

4. ~
0

2016-02-26 09:21:08

śmieszą mnie takie typki co zamiast napisać przedsprzedaż piszą preorder

Odpowiedz

3. ~cycuś dziadziusia
0

2016-02-26 08:52:24

ja osobiście lubie czarny. Nie brudzi sie od rąk.

Odpowiedz

2. LuiN
0

2016-02-26 08:44:25

1, yanek - wszędzie ten komentarz będziesz teraz puszczał? Na wybranych rynkach w przedsprzedaży jest srebrny S7 Edge. Zwykłej S7 w srebrze doszukać się trudno jest nawet w USA.

Odpowiedz

1. yanek
0

2016-02-26 08:36:52

SILVER SILVER SILVER !!! Gdzie jest kolor silver titanium? Mam s5 i zaraz po prezentacji chciałem wyklikać preorder na s7 , ale nie ma opcji na kolor srebrny. Ekipa telepolis powinna podrążyć temat - Samsung uważa Polskę za kraj gorszego sortu?

Odpowiedz