DAJ CYNK

Cena i dostępność smartfonu Microsoft Lumia 650

18.02.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4386

Ważne 7

1

Polski oddział Microsoftu poinformował o cenie i dostępności Lumii 650.

Polski oddział Microsoftu poinformował o cenie i dostępności Lumii 650.



Microsoft Lumia 650, to smartfon z 5-calowym ekranem AMOLED o rozdzielczości 720p, z czterordzeniowym Snapdragonem 212, 1 GB pamięci RAM, 16 GB pamięci wbudowanej, Windowsem 10 Mobile, aparatem o rozdzielczości 8 Mpix, LTE kategorii 4 i akumulatorem o pojemności 2000 mAh.




Smartfon będzie dostępny od marca w cenie 999 zł oraz w ofertach operatorów. Niebawem do sprzedaży trafi też wersja dual SIM.

Źródło tekstu: Microsoft; wł

Komentarze
Zaloguj się
24. ~
0

2016-02-18 18:32:58

Lepiej wziąć nową L 830 za 650 niż to.

Odpowiedz

23. ~
0

2016-02-18 17:50:03

Fajny telefon, ale bateria powinna być o pojemności conajmniej lumii 640

Odpowiedz

21. nokiafan_
1

2016-02-18 16:36:32

Nie wiem komu chcą to sprzedać jak nówki od opów Lumii 830 na Allegro były za 700zł. Do tego sam telefon nic nowego nie wprowadza, tylko zabiera. Gdzie: usb-c, fast charging, Qi i 2GB RAM? Ostatnio nawet Alcatel pokazał, że lowendy z W10M mogą mieć 2GB. Jedyny plus to 16GB pamięci. Realna cena to 600zl za dual sim, a potem na Allegro korekta o jeszcze 150zł.

Odpowiedz

20. ~
0

2016-02-18 16:09:03

co za prymitywy tu komentuja...

Odpowiedz

19. ~jarko
0

2016-02-18 16:06:20

Niestety, WM10 mimo, ze dziala w miare szybko to po dobie, dwóch wyrzuca aplikacje do ekranu glownego. Obojętnie, czy jest to galeria czy jakas aplikacja, ktora zjada duzo RAMu. Po prostu telefon wariuje.. Chyba cos sie dzieje z pamięcią tymczasową. Wiele osob to potwierdza. Jedyna rada to restart telefonu i tak wiolko. Gdyby popracowali nad tym irytującym bledem to z Windowsa 10 na telefony juz jako tako da sie korzystać bez restartów i przycinek. (testuję na 630).

Odpowiedz

18. ~Partyzant
0

2016-02-18 14:21:26

Nie dziwne że narzekają jak ceny z kosmosu a szału w towarze nie ma....

Odpowiedz

17. motov3
1

2016-02-18 14:07:30

Spokojnie. Smart wyglada niezle. Specyfikacja - moze byc, chociaz moglo byc lepiej (mowie o Snapie serii 200). Metalowa ramka - tu akurat na plus. Co do ceny - troche przesadzona. Ale bardzo szybko stanieje - wiec nie ma co bic piany. Podobnie bylo z 535. Tez startowala w okolicach 550zl - a wkrotce mozna ja bylo zakupic z rabatem od M$ - i wychodzila w okolicy 300-350zl. Sadze ze tutaj cena unormuje sie w okolicach 600zl - i wtedy bedzie dosc atrakcyjna jak na nowy smartfon.Niemniej jak sie pomysli ze za 700 czy 800 zl - mozna co prawda uzywana, ale w bdb stanie zakupic Lumie 930 - flagowca - ktory specyfikacja miazdzy te nowe wypusty M$ - to trzeba sie samego siebie zapytac, czy jest sens zakupywac tego typu smartfony jak 650tka.

Odpowiedz

16. ~pablosox123
-2

2016-02-18 14:06:01

Mam wp od 3 lat i już tesknienza androidem.ok temat o sluchawce ale system w nim to bagno.

Odpowiedz

15. ~
0

2016-02-18 14:05:37

999 za taką L650? Aż boję pomyśleć ile będzie kosztować L750, L850... No cóż, ale chyba najwyraźniej MS zależy na wielkiej porażce.@6. "Ja nie rozumiem problemu. Jak kogoś nie stać lub lubi inaczej to kupuje chińską masówkę."Nie można krytykować produktu, który ni jak ma się do tych 999? Tylko od razu szukasz, że ludzi nie stać? To nie ludzi nie stać ten smartfon, tylko firmę MS nie stać na zrobienie telefonu za 999zł.

Odpowiedz

14. cyanoone
0

2016-02-18 13:57:05

:DMój Xiaomi ma znacznie lepsze parametry. Ta sama cena, kiedy kupiłem go pół roku temu ;)

Odpowiedz

13. xander21
0

2016-02-18 13:52:00

Cena zawyżona jak była w przypadku l830.

Odpowiedz

12. moldovva
0

2016-02-18 13:50:00

hahahaha ale dali czadu z ceną. Windows phone nie zyska na pewno na popularności.

Odpowiedz

11. ~greg
1

2016-02-18 13:45:52

I bateria na pól dni jak dobrze pójdzie.....

Odpowiedz

10. ~r
1

2016-02-18 13:42:10

Dokladnie, wystarczy ze się nieco przykurzy na półkach.

Odpowiedz

9. ~pabloki
2

2016-02-18 13:41:45

kompletnie oderwana od rzeczywistości cena.

Odpowiedz