DAJ CYNK

Cena Huaweia Mate 10 Pro spadła poniżej 3000 zł

24.01.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3090

Ważne 3

4

Ostatni z ubiegłorocznych flagowców Huaweia można już kupić w wybranych sklepach w Polsce w cenie obniżonej do mniej niż 3000 zł.



Ostatni z ubiegłorocznych flagowców Huaweia można już kupić w wybranych sklepach w Polsce w cenie obniżonej do mniej niż 3000 zł.

Huawei Mate 10 Pro wyposażony jest w wydajny chipset Kirin 970, oferujący wsparcie dla sztucznej inteligencji. Do tego otrzymujemy rewelacyjny podwójny aparat fotograficzny z optyką marki Leica (OIS, f/1.6) oraz matrycami 12 Mpix (RGB) i 20 Mpix (B/W). Obudowa telefonu została wykonana ze szkła formowanego w temperaturze 700°C (jak podaje producent) i chroni ona urządzenie przed wodą i kurzem, zgodnie z normą IP67. Mate 10 Pro dostępny jest w kolorach czarnym, niebieskim i brązowym za mniej niż 3000 zł (w wybranych sklepach, na przykład w X-kom.pl).

Dane telefonu Huawei Mate 10 Pro
Zobacz dane techniczne Huawei Mate 10 Pro na TELEPOLIS.PL

Źródło tekstu: Huawei

Komentarze
Zaloguj się
14. ViNYL
0

2018-01-26 17:57:59

@11: Na sprzęt dla operatora jest umowa serwisowa gdzie w razie awarii technik w ciągu np 2h czy 6h ma naprawić bądź wymienić podzespół na nowy. Na taki sprzet jak smartfon ani nie masz gwarancjo aktualizacji, ani że Ci dane nie wyciekną, a jak zdechnie to trochę poczekasz na naprawę.

Odpowiedz

13. kArAkAn
0

2018-01-25 11:01:26

no nie wiem, ja bym raczej nie wydal pieniedzy na Huaweia..

Odpowiedz

12. matteo
0

2018-01-25 08:24:00

6. Nie można było. Pierwsze egzemplarze pojawiły się 16/11 i kosztowały 3499 zł.

Odpowiedz

11. ~~~~
0

2018-01-24 23:19:42

@8 Dziwne, że nie ufasz Huaweiowi, a operatorzy kupują od tej firmy sprzęt i montują na masztach.

Odpowiedz

10. ~Callm7 []
0

2018-01-24 22:29:28

Za mniej niż 3000 zł, tzn za ile mniej, bo nie widzę..?

Odpowiedz

9. ~flej
0

2018-01-24 22:03:35

Warto dać tą sumę. Byle nie we fleju...tylko na wolnym rynku..

Odpowiedz

8. ViNYL
0

2018-01-24 21:20:53

To jednak Huawei, natywny chinol któremu nie każdy zaufa. Podobnie jest z Xiaomi czy OnePlus, Huawei jest tylko krok dalej bo jest onecny szeroko u operatorów.

Odpowiedz

7. ~miro
0

2018-01-24 20:16:05

Wielka patelnia, S8 jest o wiele mniejszy i ma jack 3,5mm a ten nie, jak dla mnie jest na starcie skreślony

Odpowiedz

6. Mastah
0

2018-01-24 19:09:09

To on kosztowal wiecej? Juz nawet w dniu premiery mozna go bylo kupic bez problemu za 2999zl. Chyba ze mowimy o wyssanej z palca cenie sugerowanej producenta.

Odpowiedz

5. ~!~~
0

2018-01-24 18:28:17

@4 Chyba szkło i metal

Odpowiedz

4. ~CaIm7 to mój kąpel
-1

2018-01-24 18:02:34

3000 za kawałek trzeszczącego plastyku?

Odpowiedz

3. ~~
0

2018-01-24 16:53:29

@2 Zwyczajny zabieg marketingowy jak u innych. A propo telefonu, to musze przyznać, że zacny telefon. Bawiłem się nim. Wygląda obłędnie, szczególnie ekran. Wydajność na wysokim poziomie i prosty, czysty system z lekką nakładką.

Odpowiedz

2. SACZI
0

2018-01-24 16:38:00

Szybko ta cena leci...Czyżby kolejki za nim się nie ustawialy?

Odpowiedz

1. Morvius
1

2018-01-24 16:29:25

Jeszcze rok i bedzie akurat na zamianę starego huawei. :)

Odpowiedz