DAJ CYNK

Budżetowy iPhone na renderach

03.07.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6765

Ważne 3

3

Najtańszy iPhone, który już za dwa miesiące powinien ujrzeć światło dzienne, będzie nieco większy od iPhone'a X i będzie wyposażony w ekran LCD - wynika z dotychczasowych doniesień.



Najtańszy iPhone, który już za dwa miesiące powinien ujrzeć światło dzienne, będzie nieco większy od iPhone'a X i będzie wyposażony w ekran LCD - wynika z dotychczasowych doniesień.

We wrześniu 2018 roku mamy poznać trzy nowe modele smartfonów Apple'a. Jednym z nich ma być model "budżetowy", na którego wyposażeniu znajdzie się najprawdopodobniej ekran LCD o przekątnej 6,1 cala. Urządzenie będzie zatem nieco większe od iPhone'a X.



Różnice będą także z tyłu. Najtańszy z tegorocznych iPhone'ów ma mieć pojedynczy aparat fotograficzny, zatem można go w pewnym sensie nazwać następcą iPhone'a 8 (na renderach nawet zastosowano nazwę iPhone 9). Tylny panel prawdopodobnie będzie wykonany ze szkła, co umożliwi zastosowanie ładowania bezprzewodowego.



Wszystkie trzy nadchodzące iPhone'y powinny być napędzane chipsetem z 6-rdzeniowym procesorem wspieranym przez co najmniej 4 GB pamięci RAM. Czy tak będzie w rzeczywistości, dowiemy się już niedługo.

Zobacz: W bazie Geekbench pojawił się tajemniczy iPhone 11,2
Zobacz: Nowe iPhone'y trafią na rynek we wrześniu

Źródło tekstu: nieuwemobiel.nl, wł

Tagi: apple iPhone
Komentarze
Zaloguj się
25. ~
0

2018-07-05 22:11:12

@23 telefon dla jeleni więc czego się spodziewałeś? Muszą o to zadbać bo nikt normalny kto by się znał na temacie nie kupił by tego. Jak dla mnie dobrze to zrobili dopasowali produkt do klienteli.

Odpowiedz

24. ~
0

2018-07-05 08:40:52

@23, bo to jest tak: iPhony dbają o bezpieczeństwo inwigilując na każdym kroku, a reszta firm tylko inwigiluje. A efekt jest ten sam - zmaksymalizować kontrolę!

Odpowiedz

23. Crismon
-1

2018-07-04 11:57:12

@20 Stać mnie na iPhona a mimo to go nie kupię, bo jak dla mnie ma za dużo ograniczeń. Andek też nie jest idealny ale nie blokuje mi wszystkiego wpajając, jak Apple, że to dla mojego bezpieczeństwa. Może ja chce sam zadbać o swoje bezpieczeństwo i jestem świadomy zagrożenia? Tego już Apple nie rozważył, że ich sprzęt mogą użytkować ludzie, którzy mają wiedzę na temat bezpieczeństwa.

Odpowiedz

22. ~
0

2018-07-04 10:45:26

Najtańszy to znaczy ile? 3000zł? Apple jest chyba nie widomy, gdyby stworzyli budżetowego iPhone za 1200-1600zł to by sprzedawał się jak ciepłe bułeczki z taką reputacją....

Odpowiedz

21. msnet
0

2018-07-04 10:16:27

@18, mrzolwik - masz rację, poprawione. Dzięki za zwrócenie uwagi.

Odpowiedz

20. ~MM
0

2018-07-04 09:29:41

Problemem tej szczenaterii sa pieniadze. Jak nie mozesz czegos miec to staraj sie to jak najbardziej znienawidziec i obrzydzic -;)

Odpowiedz

19. ~sueshack
0

2018-07-04 09:28:38

@1 Bardzo możliwe. I zapewne będzie też wydajniejszy od wszystkiego innego na rynku, nie tylko złomów siaomi z nieśmiertelnym Snapem 660 i mydłem zamiast aparatu, ale i flagowców Samsunga albo Huaweia.

Odpowiedz

18. ~mrzolwik
0

2018-07-04 09:27:44

Do porawki w tekście:chipsetem z 6-rdzeniowym chipsetemZa drugim razem powinno być chyba procesorem?

Odpowiedz

17. tomunia
0

2018-07-04 09:19:04

Aż nie chce mi się wierzyć że zrezygnują z linii SE.

Odpowiedz

0

2018-07-04 08:26:27

Ten budzet cena, tzn bedzie osiagalna dla kazdego smiertelnika..?Wszyscy sobie beda mogli na niego pozwolic? Czy dalej obracamy sie w sferze elit - z mniej zlota karta z banku?

Odpowiedz

15. ~Bart
0

2018-07-04 07:59:30

ale wg mnie "budzetowy" iP mógłby mieć ekran np. 4,7" a nie 6" :(

Odpowiedz

14. ~Vasyll00
-1

2018-07-04 07:35:45

Nie ma co hejtować. Ruch z wypuszczeniem "budżetowego" iPhone/''a jest ryzykowny, ale przy odpowiedniej wycenie i jakości wykonania telefon ten może być nadal otoczony aurą Apple, które pozycjonuje się jako producent urządzeń klasy premium. Zmierzam do tego, że:a) Cena musi być odpowiednio wyższa niż u konkurencji w tym samym segmencieb) Jakość wykonania musi być odpowiednio lepsza by wyróżniać się na tle budżetówek konkurencji.Chcą się rozwijać i zwiększać bazę klientów więc ten ruch wydaje się całkiem logiczny.Ja osobiście używam jednocześnie telefonu z androidem (numer prywatny) i iPX numer służbowy i obydwa środowiska mają swoje wady i zalety jednakże... iPX ze swoją obsługą gestami sprawił, że coraz ciężej mi sie wraca do antka. iP posiada mase udogodnień, które najzwyczajniej w świecie trafiły w moje potrzeby.

Odpowiedz

13. tMati
0

2018-07-04 07:16:08

Przód, to totalna kalka z iPX. Dziwne, że nikt tego nie krytykuje, gdy w tym samym momencie wylewa się pomyje na Samsunga, czy swego czasu Sony. Widać ewidentnie, że w Apple księgowi doszli do wniosku, że mają za małe zyski. Wyższa cena, to nie zawsze większy zysk.

Odpowiedz

12. ~ToJa
0

2018-07-04 00:18:11

Ale po co oni to robią, przecież jak ktoś kupi budżetowy iPhone to już nie będzie tego lansu. Ech, Apple się skończyły pomysły i teraz to równia pochyła ku bankructwu, ja na pewno nie kupię i żaden fan budżetowego iPhona bo wstyd.

Odpowiedz