DAJ CYNK

Brytyjski Wileyfox prezentuje nowy smartfon z Windowsem 10 Mobile

03.09.2017

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4183

Ważne 0

1

Prezentacja nowego smartfonu z mobilnym Windowsem pod koniec 2017 roku... nie jest czymś oczywistym. Łagodnie ujmując. A jednak znajdują się firmy, które wierzą w system Microsoftu bardziej niż jego twórcy.



Prezentacja nowego smartfonu z mobilnym Windowsem pod koniec 2017 roku... nie jest czymś oczywistym. Łagodnie ujmując. A jednak znajdują się firmy, które wierzą w system Microsoftu bardziej niż jego twórcy.

To nie jedyny smartfon pod kontrolą tego systemu, który zadebiutował od czasu premiery ostatniej Lumii. Ale najprawdopodobniej - ostatni. Urządzenie posiada przekątną ekranu 5 cali, Snapdragona 210, 2 GB RAM oraz akumulator 2100 mAh. Klientom przyjdzie za nie zapłacić 249 euro.

Brytyjczycy bronią wyboru Windowsa mówiąc, że jest to najlepsza platforma dla biznesu. Wyznali również analitykowi Benowi Woodowi, że sam Microsoft zaproponował im zaprojektowanie tego telefonu.

Źródło tekstu: windowscentral, wł

Komentarze
Zaloguj się
16. ~adi
0

2017-09-04 11:36:19

Nie rozumiem polityki MS dlaczego zabili tak chłonną i przyszlosciową gałąź, no chyba ze maja plany aby puscic smarta z x86, albo są naprawdę durni i zaślepieni w japko, faktem jest ze na andka psiocze a wm10 dalej używam a na nim apek bankowych i poczty i rss i maili i w sumie wystarczy, gps tez z mapami działa.

Odpowiedz

15. Gh0st
0

2017-09-04 11:06:10

System dla biznesu, który...nie ma aplikacji, którym nie interesują się, nie wydają na niego swojego softu żadne inne firmy :D Bo nawet sam Microsoft nie miał wszystkich czy znacznie później pokazywał swoje własny programy na WP.Jaka stabilność ? Ten system nigdy nie był dobry, a znikoma ilość opinii to wytwór fanbojów bo poza nimi nikt się o WP/WM nie wypowiadał w sieci. Bo przeważnie robią to ludzie niezadowoleni z tego, że coś nie działa albo zaślepieni fani. Dlatego w przypadku Androida jest tyle zapytań o jakiś błąd problem bo...używa go ponad 80% osób z korzystających ze smartfonów.Prosty ? Tak...prostacki, przez lata (!) brak opcji i to najprostszych, które były znane nawet na martwym Symbianie, a na WP trzeba było czekać do 8.1 czy 10 xDTakie rzeczy jak "Rozdzielenie głośności między dźwięki systemowe (powiadomienia, dzwonek) a multimedia i aplikacje" to KOMPROMITACJA!To pokazuje, że celowo kupiono/przejęto Nokię w celu jej destrukcji/pozbycia się jedynej nie amerykańskiej firmy produkującej telefony oraz...własny system (Symbian, MeeGo) do smartfonów. A Microsoft ? Parę mld to dla nich (jako agencji rządowej) bez różnicy ;)

Odpowiedz

14. ~mac
-1

2017-09-04 10:22:50

Pakuję śpiwór, karimate, troche krakowskiego smogu i smrodu do termosu i jadę ustawić się w kolejce pod sklepem.

Odpowiedz

13. ~mac
0

2017-09-04 10:22:49

Wole Firefox OS, nie stac mnie ma taki telefon

Odpowiedz

12. Brend
0

2017-09-04 10:22:23

@2 Ani Tobie ani większości "czytelników" nie spodoba się odpowiedź na to pytanie ale ... iPhone... Windows Mobile (poza szatą graficzną oczywiście) od początku miał udawać iOS i MS wcale się z tym nie krył. Niestety, szereg błędów MS sprawił, że Windows jest na łożu śmierci.

Odpowiedz

11. ~Piotrek
0

2017-09-04 09:27:14

@10 co ty mówisz Androida likwidują - wreszcie !!!!!!

Odpowiedz

10. ~dav
0

2017-09-04 09:16:21

Na szczęście ten bezużyteczny na smartfonach potworek znika z rynku

Odpowiedz

9. ~654
0

2017-09-04 09:03:16

@8. Zastanawiam się nad telefonem z androidem brałem pod uwagę x 4a, h...p9lite, L..k6 note, ale pewnie zdecyduje się dopiero jak Lumia padnie na dobre.

Odpowiedz

8. ~Hans
0

2017-09-04 08:18:02

@1,2,4 - Też tak miałem po kolei 4 telefony z Windows Mobile (8 potem 10) i coś w rodzaju "zaślepienia" dopiero jak pobawiłem się firmowym telefonem żony zrozumiałem (wiele miesięcy temu) że W10M umarł ("A kto umarł, ten nie żyje") Dziś mam zwykły tel z Andkiem za 700 zł (Xiaomi RN4) i powiem wam jedno - odchłań. Fajny był W10M, fajna prostota i kafelki... Ale na teraz nie ma nawet podskoku do Androida.

Odpowiedz

7. ~bobik
0

2017-09-04 06:04:05

W10m to zapomniany przez twórców system. Mam służbowego l650. Wszystko ok, przeglądarka tylko edge, radio zdechło, nawigacja here tez... Aplikacji ze sklepu tez zaczyna ubywac. Za kilka chwil nie będzie niczego poza rozmowami i sms bo wszystko ukatrupia.

Odpowiedz

5. ~
0

2017-09-04 05:57:20

Mam Lumie 1320, 930 i Windows działa stabilnie, do obsługi poczty i generalnie do biznesu, to zdecydowanie lepszy system niż android.

Odpowiedz

4. ~frasag
0

2017-09-04 04:26:53

Mam tylko L535 Dual- ale mało używam. Póki co to jestem zadowolony- zaktualizowałem bez problemów do W10Mobile i na moje skromne potrzeby mi wystarcza. Czas pokaże co dalej- bo jednak do rozmów to mi wystarcza emerytka Nokia 1600.

Odpowiedz

3. dexi12
-1

2017-09-04 02:01:42

Zawsze miałem sentyment do Windowsa na smartfonach. Niestety, musiałem przenieść się na Androida. Sam system Microsoftu był po prostu piękny w swojej prostocie. Jednak stabilność tego systemu skończyła się niemal w tym samym czasie, w którym Nokia została już całkowicie wchłonięta przez Microsoft, i z aktualizacją do Windowsa 10. Sorry, ale kupiłem smartfon Microsoftu z najnowszym systemem i piękno systemu zastąpione zostało przez frustrację. Aplikacje przestały działać, albo częściowo nie działały. Zapowiedzi emulacji aplikacji androida, jak również programów mostowych do łatwej rekompilacji aplikacji androidowych, nie wypaliły. Także żal mi systemu Microsoftu, ale trzeba przyznać, że sami są sobie winni. Nie mieli żadnych konkretnych planów i strategii, a jak już mieli, to były one nielogiczne.

Odpowiedz

2. ~654
0

2017-09-03 23:50:43

@1. Masz racje, używam leciwej Lumii 630, i nie wiem na co by się przerzucić.?

Odpowiedz

1. ~Outlander
-2

2017-09-03 23:44:41

Naprawdę szkoda Windowsa, pod względem stabilności bije na łeb dziadowskiego Androida.

Odpowiedz