DAJ CYNK

Bose SoundSport Free: całkowicie bezprzewodowe słuchawki

07.02.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4708

Ważne 3

1

Bose wprowadza na rynek słuchawki SoundSport Free. Czy będzie to godna konkurencja dla słuchawek AirPods i IconX?



Bose wprowadza na rynek słuchawki SoundSport Free. Czy będzie to godna konkurencja dla słuchawek AirPods i IconX?

Zestaw słuchawkowy SoundSport Free to dwie, niezależne od siebie, słuchawki douszne. Są one bardzo małe, mają wymiary 3,12 x 2,5 x 3 cm i ważą zaledwie 18 gramów, a dzięki końcówce StayHear mają stabilnie trzymać się ucha i nie powodować dyskomfortu podczas noszenia. Wbudowana antena ma pozwolić ma stałą komunikację ze źródłem dźwięku (smartfonem lub tabletem) z odległości 10 metrów, bez względu na to czy urządzenie trzymamy w kieszeni, czy też torbie. Z poziomu słuchawek można też korzystać z asystenta głosowego smartfonu, wystarczy w tym celu użyć przycisku na obudowie. Wbudowany akumulator ma pozwolić na 5 godzin słuchania muzyki na pojedynczym ładowaniu. Cała konstrukcja jest wodoszczelna, zgodnie z normą IPX4.

Wraz ze słuchawkami otrzymujemy specjalny pokrowiec, który ładuje je po zamknięciu. Pokrowiec pozwala na dwukrotne, pełna naładowanie słuchawek.

Słuchawki Bose SoundSport Free będą dostępne w trzech kolorach - czarnym, niebiesko-żółtym i pomarańczowo-niebieskim w cenie 849 zł.

Źródło tekstu: Bose

Komentarze
Zaloguj się
0

2018-02-18 23:22:38

@13 Dzięki. Bo chcę sobie takie kupić i jak 5 godzin to ok. Zobaczę i porównam z tymi Bose.

Odpowiedz

14. ~sueshack
1

2018-02-08 10:06:45

@7 Tak, przyklejcie Xiaomi i będą kosztowały 9,56 zł + CŁO + VAT (po użyciu magicznego kodu i cashbacku), więc każdy machnie ręką na to, że nie będzie na nie gwarancji, jedna słuchawka będzie się wyłączała w losowych momentach, a druga będzie trochę parzyła.

Odpowiedz

13. orson_dzi
1

2018-02-08 07:50:39

@10 na jednym ładowaniu słuchawek działają ok 5 godzin. Ale masz powerbank w pokrowcu. Tylko że to IconX 2018. Pierwsza generacja faktycznie działała krócej.

Odpowiedz

12. ~Djdjs
0

2018-02-08 07:30:00

Wuglada jak bu skopiowali ten produkt: Jabra Elite Sport

Odpowiedz

11. mlb
0

2018-02-08 00:05:16

Mam wersję przewodową słuchawek SoundSport.... świetny dźwięk, wszyscy znajomi którym je pokazuję - kupują. No ale cena dwa razy niższa od wersji bezprzewodowej.

Odpowiedz

0

2018-02-07 23:43:23

@3orson a jak baterie? Słyszałem, że 1.5h to max. Ale chciałem się dowiedzieć czy faktycznie tak jest?

Odpowiedz

1

2018-02-07 23:38:32

@7 Masz coś Bose/''a? Bo ja mam parę rzeczy i uwierz mi, że za napis się tutaj nie płaci... Chociaż fakt, że tanie to rzeczy nie są ale robią wrażenie.

Odpowiedz

-1

2018-02-07 22:03:30

Zdrapcie napis Bose i cena spadnie z 850 do 120 zł :)

Odpowiedz

6. ~
0

2018-02-07 21:57:22

@5 januszu internetow

Odpowiedz

4. karolka
0

2018-02-07 21:26:38

Wyglądają jak obiekt kosmiczny.

Odpowiedz

0

2018-02-07 20:48:09

@2 od paru dni używam IconX Samanga. Podobna konstrukcja i są genialne. Ale przeładowane funkcjami, przez co strasznie drogie.

Odpowiedz

2. ~
0

2018-02-07 20:33:50

Myślę że rynek takich urządzeń ma przed sobą świetlaną przyszłość. Taka odpowiedź na brak gniazda jack. Minus to opoznienia. Przy słuchaniu muzyki to luz. Ale przy filmach może przeszkadzać.

Odpowiedz