DAJ CYNK

Bogactwo aplikacji na Windows Phone atutem Lumii 630

29.05.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 9996

Ważne 4

7

Choć znajdą się wciąż tacy, którzy stwierdzą, że na Windows Phone nie ma dobrych aplikacji, Nokia odważnie reklamuje model Lumia 630 właśnie bogactwem programów.

Choć znajdą się wciąż tacy, którzy stwierdzą, że na Windows Phone nie ma dobrych aplikacji, Nokia odważnie reklamuje model Lumia 630 właśnie bogactwem programów.

Nokia Lumia 630 to smartfon z dolnej półki cenowej, dedykowany osobom młodym, w związku z czym w reklamie pojawiają się przede wszystkim aplikacje społecznościowe i celujące w rozrywkę:


Źródło tekstu: Nokia, wł

Komentarze
Zaloguj się
25. ~Xytras
0

2014-06-01 11:13:22

Polecam WP jesli: szukasz telefonu do dzwonienia i smsow, odbierania prywatnej i sluzbowej (wsparcie szyfrowania danych) poczty, kouminkatora firmowego (lync), uzytkownikom skype, do czytania newsow (nextgen), prostej, ale skutecznej navi (here), ogladania filmow (moli), muzyki (mixradio), biegaczom (endomondo) i tym wszystkim ktorzy szukaja telefonu, ktory po 6 miesiacach uzywania i instalacjach setek aplikacji wciaz dziala tak samo szybko jak po wyjeciu z pudelka, do tego kosztuje polowe mniej niz konkurencja. Reszcie nie polecam.

Odpowiedz

24. ~Dupelek
-1

2014-05-30 11:07:04

@23 Nareszcie przeczytałem właściwą wypowiedz na temat uźywania W.

Odpowiedz

23. ~gimbaza won
2

2014-05-30 10:11:19

Po prostu jest to system dla normalnych poważnych ludzi a nie pogibancow z gimnazjum czy innych gimbusow, którzy caly swiat musza poinformować na swych wspanialych portalach, co jadl na śniadanie, kiedy sra i sie drapie.

Odpowiedz

22. ~termin
0

2014-05-30 10:06:27

cyt.:"Odradzam wp chyba że zależy wam na słuchawce tylko do dzwonienia, pisania smsów :)"Dokładnie tak !!!

Odpowiedz

21. ~olik
-1

2014-05-29 19:33:33

"aplikacje społecznościowe i celujące w rozrywkę" bo innych niema :D Windows Phone to wielka porażka , system działa super ale jego personalizacja jest nie możliwa ! Widział ktoś jakiś lancher na wp ??? bo ja nie !!!! Odradzam wp chyba że zależy wam na słuchawce tylko do dzwonienia, pisania smsów :)

Odpowiedz

20. ~.aj
0

2014-05-29 18:44:16

16. Dzięki. Sprawdzę. Z upierdliwości, to właśnie przypomniałem sobie sklep z apkami. Wpisalem Moliplayer, a w wynikach apka na trzecim miejscu otoczona programami zupełnie od czapy. I weź tu człowieku znajdź jakąś sensowną aplikację. Natomiast słownik T9 jakos mi lepiej pasuje niż na andku. Dobór słów jakby był bardziej dopracowany.

Odpowiedz

19. ~Werner
0

2014-05-29 16:33:02

Co za problemy macie?Pobieram z telefonu film

Odpowiedz

18. ~Werner
0

2014-05-29 16:32:23

Co za problemy macie?Pobieram z telefonu film

Odpowiedz

17. ~Werner
0

2014-05-29 16:31:37

Co za problemy macie?Pobieram z telefonu film

Odpowiedz

16. ja.michal
0

2014-05-29 16:00:16

@14 .aj, odtworzysz każdy film (MKV, AVI, WMV, Mp4, etc) z napisami (format srt UTF-8) na aplikacji Moli Player.

Odpowiedz

15. ~Pa,pa...
0

2014-05-29 15:14:00

@13 kolego brakuje Formatow. Nim coś kupisz, sprawdź jakie ma "formaty i ile ich obsluguje"

Odpowiedz

14. ~.aj
0

2014-05-29 14:25:45

To nie tak, ze nie ma dobrych aplikacji na WP. Sa. Tylko jest tez problem z innymi, mniej dobrymi, odpowiednikami aplikacji z iOS czy Andka. Mam Lumie 925. Generalnie jestem z niej zadowolony. Szybka, bez zwisow znanych mi z poprzedniego telefonu na Andku opartym. Ale zeby skorzystac z bankowosci mobilnej - Ulsterbank.ie, to juz zonk. Tylko strona, ktora jest upierdliwa, a na andku apka jako tako dzialala. Microsoftowy klient FB? Niby jest, ale jakis taki niedopracowany. Miracast po upgradzie do 8.1 przestal mi na telewizorze dzialac. Avika z napisami nie wgram ot tak, zeby obejrzec, trzeba konwertowac. Zdjecia robi wysmienite, tu jestem mocno zadowolony. Kobiecie, z calym szacunkiem do WP 8.1, bym jednak nie polecil. Dla geekow jest ok, ale osoba nietechniczna moze narzekac, chociaz da sie z tym telefonem zyc.

Odpowiedz

13. ~Dupelek
0

2014-05-29 14:09:54

To wszystko to o kant stolu. Kupisz za 3 banki telefon i nie otworzysz www.trochetechniki.pl ani w androidzie ani wp8 ani w io. A to bardxo fajna app - duzo mozna sie nauczyc.

Odpowiedz