DAJ CYNK

BMW kupi 57 tys. sztuk smartfonów Lumia dla swoich pracowników

05.12.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 40

Ważne 7

3

BMW to kolejna firma, która w całości przerzuci się na Windows Phone. Realizacja zamówienia 57 tys. sztuk smartfonów ruszyć ma na początku 2015 roku.

BMW to kolejna firma, która w całości przerzuci się na Windows Phone. Realizacja zamówienia 57 tys. sztuk smartfonów ruszyć ma na początku 2015 roku.

Szefowie poszczególnych działów posługiwać będą się Lumiami 930, natomiast pracownicy niższych szczebli otrzymają Lumie 630. Do tej pory BMW wciąż korzystał z Symbiana jako głównej platformy w firmie.

Smartfony z systemem Microsoftu z powodzeniem stosowane są również w takich firmach jak Hyatt Hotels, British Telecom, CaixaBank czy Delta Airlines.

Źródło tekstu: Win Beta, wparea.de

Tagi: bmw Lumia
Komentarze
Zaloguj się
28. ~Darek
0

2014-12-09 23:51:23

@12 sam jesteś badziewie xD nie ma apek ?, właśnie takie masz pojęcie o tym systemie. A co do BMW to uważam, że z obecnego wyboru na rynku mieli dwa wyjścia: albo system BB z dobrze szyfrowana poczta, albo WP z pełną mozliwością pracy na smartfnie.

Odpowiedz

27. ~dfd
0

2014-12-07 20:35:51

będzie chodzilo płynnie i bezpiecznie . Brawo BMW !!!Konkurencja jak zwykle w tyle

Odpowiedz

26. ~
0

2014-12-06 10:48:29

24 wiesz każda firma kieruje się własnym interesem i kosztami. Dotyczy to także BMW.

Odpowiedz

25. ~Mateusz
0

2014-12-06 09:16:12

@12 Rozumiem, że u Ciebie w gimnazjum każdy ma milion apek w smartfonie? Polecam coś wypróbować zanim skomentujesz :-)

Odpowiedz

24. ~
0

2014-12-06 02:25:58

Czyli BMW idzie w taniochę...

Odpowiedz

23. ~
0

2014-12-06 00:54:39

6@ nie wiem na jakich stanowiskach pracowałeś ale w większości poważnych firm dają telefony z abonamentem no limit, ja ostatnio dostałem galaxy s4 mini a pracuje dopiero 4 miesiące, nawet mój znajomy dostał Samsunga solid a pracuje na budowie

Odpowiedz

22. ~WP
0

2014-12-05 23:19:16

Opluwa i wyśmiewa WP ten co nie używał a system chodzi płynnie i problemów nie ma jak czasami z andkiem. A wybrali bo może w pakiecie office 365 z Lync itd jak napisał ktoś wcześniej na pewno nie dostanie sprzątaczka ale ludzie którzy musza używać tel.Uważam ze wybrali bardzo dobrze a ze zabiegał Microsoft to pewne tak jak i pewnie Samsung tez ma aparaty z WP

Odpowiedz

21. ~fsx
0

2014-12-05 20:33:14

miało być popr. - ...zanim świat oficjalnie się tego dowie.

Odpowiedz

20. ~fsx
0

2014-12-05 20:32:15

No to hamerykańskie nsa będzie wiedziało co BMW robi zanim oficjalnie dowie się tego oficjalnie...

Odpowiedz

19. ~dav
-2

2014-12-05 15:24:49

współczuję pracownikom BMW ...

Odpowiedz

18. ~Wojtek
0

2014-12-05 14:53:32

Moze niedlugo, jako owoc wspolprawy zadebiutuje na rynku lumia ///M Power :D

Odpowiedz

17. ~Adam
0

2014-12-05 14:51:19

@9 akurat kierowcy zawodowi czy chcą czy nie chcą muszą być w kontakcie z dyspozytorem, więc nawet jeżeli jesteś formalnie podwykonawcą, to dostajesz telefon. A jak masz międzynarodowe trasy, to roaming masz zapewniony. Tak jak padło wyżej - smycz, to smycz. W obecnej firmie dostałem służbówkę, ale za aparat podziękowałem i korzystam z prywatnego DualSIM.Wracając do tematu, to sądzę że to nie BMW chciało wymiany, tylko Microsoft (bo tak chyba już trzeba mówić) zabiegał o względy BMW. Pamiętajmy też że często to oprogramowanie determinuje wybór systemu, a nie na odwrót. W poprzedniej pracy, choć to odległe czasy, klient VPN i klucze do poczty były jedynie na Symbiana. Nie wiem jak z iOS i BB, ale Android na pewno nie był dozwolony.

Odpowiedz

16. ~Jacek
-4

2014-12-05 14:19:31

Akurat Bolid Mlodziezy Wiejskiej i WP pasuja do siebie tak wiec nie dziwi mnie ich wybor :)

Odpowiedz