DAJ CYNK

Blaupunkt BS 02 trafia na polski rynek

13.06.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 1956

Ważne 3

3

Na polski rynek trafił kolejny klasyczny telefon komórkowy z fizyczną klawiaturą oraz funkcją SOS, dzięki której można automatycznie zadzwonić lub wysłać wiadomość do pięciu wcześniej zdefiniowanych odbiorców.Na polski rynek trafił kolejny klasyczny telefon komórkowy z fizyczną klawiaturą oraz funkcją SOS, dzięki której można automatycznie zadzwonić lub wysłać wiadomość do pięciu wcześniej zdefiniowanych odbiorców.

Blaupunkt BS 02 jest wyposażony w 2-calowy wyświetlcza o rozdzielczości 220 x 176 pikseli, po 32 MB RAM-u i ROM-u, obsługę kart pamięci do 32 GB oraz łączność GSM 900/1800 MHz i Bluetooth. Na pokładzie urządzenia o wymiarach 113 x 55 x 13,2 mm znajduje się aparat 1,3 Mpix, akumulator o pojemności 1000 mAh, a także dyktafon, odtwarzacz audio i wideo oraz radio FM. Jest też port microUSB, gniazdo audio 3,5 mm i przycisk SOS.

Dzięki funkcji SOS, użytkownik znajdujący się w nagłej sytuacji może powiadomić kogoś bliskiego, że potrzebuje pomocy. To szczególnie istotne, jeśli jest to osoba chora lub starsza. Mamy nadzieję, że nasz BS 02 pomoże w zwiększeniu poziomu komfortu i bezpieczeństwa wszystkich zainteresowanych - powiedział Marcin Harasim, Country Manager ds. Blaupunkt Mobile & Smart Home Polska.

Tryb działa nawet wtedy, gdy klawiatura jest zablokowana. Po wciśnięciu przycisku SOS telefon może zadzwonić, a także wysłać wiadomości tekstowe, do wcześniej zdefiniowanych odbiorców (maksymalnie pięciu). W przypadku połączeń telefonicznych, łańcuch alarmowy rozpoczyna się po dłuższym przyciśnięciu klawisza SOS i trwa tak długo, aż ktoś z listy odbierze telefon. Natomiast treść wiadomości tekstowej może być dowolnie edytowana, w zależności od potrzeb. Ponadto po uruchomieniu trybu SOS, telefon emituje donośny sygnał alarmowy.Do telefonu dołączona jest podstawka ładująca. Zestaw z telefonem w czarno-srebrnej wersji kolorystycznej dostępny jest w sieciach sklepów AB Foto, Media Expert i Technikalia.pl. Sugerowana cena detaliczna to 139 zł.

Źródło tekstu: Blaupunkt

Komentarze
Zaloguj się