DAJ CYNK

BlackBerry podpisuje umowę licencyjną, mającą zapewnić bezpieczeństwo użytkowników telefonów Cat i Land Rover

Dodane przez: Ta_Monika

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2392

Bullitt Group, producent wytrzymałych telefonów, po podpisaniu umowy z BlackBerry będzie oferował swoje produkty z certyfikatem bezpieczeństwa "BlackBerry Secure". Produkty Bullitt Group przeznaczone są dla profesjonalistów toteż rozszerzenie ich o pakiet zapewniający cyberbezpieczeństwo jest logicznym posunięciem.Bullitt Group, producent wytrzymałych telefonów, po podpisaniu umowy z BlackBerry będzie oferował swoje produkty z certyfikatem bezpieczeństwa "BlackBerry Secure". Produkty Bullitt Group przeznaczone są dla profesjonalistów, toteż rozszerzenie ich o pakiet zapewniający cyberbezpieczeństwo jest logicznym posunięciem.

Korzyścią dla BlackBerry jest poszerzenie rynków zbytu ich oprogramowania o kolejne 100 jednostek w Europie, Afryce, Ameryce Północnej i Łacińskiej oraz na Bliskim Wschodzie. "(...)klienci Bullitt Group, od rolników i pracowników budowlanych po entuzjastów outdooru, będą teraz mogli mieć wytrzymałe produkty, które nie tylko są odporne na zewnątrz, ale także zapewniają bezpieczeństwo w środku." powiedział Alex Thurber, dyrektor generalny Mobility Solutions BlackBerry.

Według najnowszego sprawozdania finansowego BlackBerry, strategia promocji oprogramowania przynosi oczekiwane rezultaty. Pierwszy kwartał 2018 przyniósł bowiem 18% wzrost przychodów ze sprzedaży usług i programów, w porównaniu do roku ubiegłego. Ogółem BB zanotowało przychód w pierwszym kwartale 2018 roku w wysokości 219 milionów dolarów. Prognozy wskazują na dalszy możliwy wzrost - średniorocznie zawierać się będzie w przedziale 8-10% - w segmencie sprzedaży oprogramowania i usług BlackBerry.

Zobacz: Polska premiera pancernego smartfonu Cat S61

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: phonearena.com, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu