DAJ CYNK

BlackBerry PlayBook za niecałe 540 zł

19.03.2013

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5384

Ważne 3

0

Serwis iBOOD w kolejnej odsłonie codziennych promocji zaproponował tablet BlackBerry PlayBook 64GB w cenie 539,95 zł.

Serwis iBOOD w kolejnej odsłonie codziennych promocji zaproponował tablet BlackBerry PlayBook 64GB w cenie 539,95 zł.

Przewidywany czas realizacji zamówienia to 1. kwietnia. Zakupu można dokonać na stronie ibood.com.

Urządzenie może być sparowane z telefonem BlackBerry z użyciem zabezpieczonej transmisji Bluetooth. Połączenie takie daje pełny dostęp do łączności na zasadzie Push takich aplikacji jak email, kalendarz, BBM, dokumenty, zadania etc. Tablet nie posiada wbudowanego modemu 3G, natomiast WiFi działa w standardach a/b/g/n. Z przodu urządzenia umieszczony został aparat 3 Mpix, a z tyłu 5 Mpix. Oba potrafią nagrywać wideo jakości FullHD i dają dostęp do wideorozmów jakości HD. Nagrania wideo prezentować można na dużym ekranie dzięki złączu Micro HDMI. Urządzenie potrafi też odtwarzać filmy jakości FullHD w formatach H.264, MPEG4, i WMV. Do naszej dyspozycji jest też złącze microUSB i wysokiej klasy głośniki stereo.



Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: wł

Tagi: BlackBerry
Komentarze
Zaloguj się
22. ~iza sz
0

2014-01-16 16:06:16

Nie polecam blackberry 64 który sprzedaje ibood. Nacieszyłam się nim miesiąc.Przestał ładować w naprawie jest od 19 listopada a dzisiaj mamy 16 styczeń . Obsługa masakra nikt nie potrafi powiedzieć kiedy będzie zwrócony. Przysyłają tylko emaile z artyułami prawnymi. Żenada

Odpowiedz

21. rumianman
0

2013-03-19 22:08:54

flasza ma, i będzie miał pod BB10, czyli lepiej niż iOS i nowe A. z netu korzysta via BT telefonu, łączyłem z N9, bez problemu dodam, że świetne wykonanie. gdybym nie miał, brałbym za tę cenę

Odpowiedz

20. marrcus
0

2013-03-19 20:39:15

flasza obsługuje ?

Odpowiedz

19. ~Zbyszek
0

2013-03-19 18:36:45

@18: nie ma nawigacji, są czcionki, spokojnie możesz pisać maile. Oferta super, tablet raczej kiepski.

Odpowiedz

18. ~Art
0

2013-03-19 17:16:25

Użytkownicy! Nie bić się. Merytorycznie: jest jakaś sensowna navi na to w sensie offline i czy są czcionki PL żebym mógł po ludzku napisać maila?

Odpowiedz

17. ~ambo
0

2013-03-19 16:25:57

@Piotreo - wyluzuj, mam ten tablet od bardzo dawna, wersję 16GB co prawda. Jest bardzo dobrze wykonany, fajna obsługa gestami z ramki, mega głośniczki, na plus hdmi...i to tyle. Wsparcie software jest żenujące. Appek jest na prawdę bardzo mało i nawet te oficjalne (vel "wiadomości") są słabiutke często. Przykro mi to mówić ale jeżeli szybko BB10 nie zawita na tym sprzęcie i nie będzie jako tak zoptymalizowane..to jest on mało użyteczny. Potwierdzone info. Dodam, że jestem fanem BlackBerry i nie lubię Androida..ale tego sprzętu nie obronię.

Odpowiedz

16. ~Piotreo
0

2013-03-19 16:09:49

Poczytajcie, sobie w necie zanim będziecie głupoty wypisywać :) Playbook bije predkością Israda na głowę, Open Gl + jedna z najszybszych przeglądarek. Kto nie wierzy, niech poszuka na YT. Programów jak na lekarstwo? żart. To czego nie znajdziesz jako dedykowanego oprogramowania (nie ma np. Skype) jest przeportowane z Andka. Pełno naprawdę dobrych gier. Czytac i szukac matołki, a nie powtarzacie obiegowe opinie. Sam takiego używam, a wiekszość tabletów do pięt mu nie dorasta. Że nie ma logo z jabłkiem i nie ma takiej promocji? Bardzo dobrze, ja za swojego płaciłem kilka stówek, a nie kilka tysi jak fanboye Apple. Aha, połaczenie z netem przez wifi lub Bluetooth po BISie (czyli w ramach usługi BB). Naprawdę dobry sprzęt.

Odpowiedz

15. ~Art
0

2013-03-19 15:31:47

I czy są polskie czcionki?

Odpowiedz

14. ~Art
0

2013-03-19 15:31:18

Czy do tego jest jakaś nawigacja?

Odpowiedz

13. ~tt
0

2013-03-19 12:12:20

w UK juz go nawet za darmo razem z Z10 rozdawali. fajny sprzet do multimediow jak muzyka czy filmy (i tutaj raczej przewyzsza mozliwosciami iPada) ale do niczego poza tym sie nie nadaje

Odpowiedz

12. ~mundek
0

2013-03-19 11:56:11

@10. To jest wersja WiFi, więc gniazda SIM nie posiada

Odpowiedz

9. ~Misiek
0

2013-03-19 10:42:40

A potrafi skorzystać z netu via BT z innych telefonów? Bluetooth Dial-Up Networking?

Odpowiedz

0

2013-03-19 10:10:59

@5,@7 aktualizacja do bb10 jest oficjalnie zapowiedziana, tak więc oferta gites.

Odpowiedz