DAJ CYNK

BlackBerry Mobile wymieni za darmo telefony z niewystarczająco wytrzymałym ekranem

11.06.2017

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3656

Ważne 5

3

Niedawno pisaliśmy o tym, że najnowszy model BlackBerry Mobile - BlackBerry KeyOne - nie przeszedł pomyślnie testu wyginania. Firma od razu wydała oświadczenie, w którym odnosi się do zdarzenia.



Niedawno pisaliśmy o tym, że najnowszy model BlackBerry Mobile - BlackBerry KeyOne - nie przeszedł pomyślnie testu wyginania. Firma od razu wydała oświadczenie, w którym odnosi się do zdarzenia.

Przypomnijmy: KeyOne całkiem nieźle sobie poradził z próbami zarysowania różnych jego części, przetrwał też próbę ogniową. Niestety podczas wyginania ekran po prostu oddzielił się od smartfonu i w końcu przestał działać.

Na reakcję BlackBerry Mobile nie trzeba było długo czekać. Przedsiębiorstwo ogłosiło, że spośród tysięcy sprzedanych egzemplarzy KeyOne'a, tylko niewielka część ma problemy z ekranem. Zapewniono też, że jeśli kupimy jeden z tych telefonów - będziemy mogli go za darmo wymienić na model bez tej wady.

Zobacz: BlackBerry KeyOne nie przetrwał testu wyginania

Źródło tekstu: crackberry, wł

Komentarze
Zaloguj się
12. ~
0

2017-06-12 10:00:15

ciekawe jak oni sprzedali tysiace tych telefonow, jak ich sie kupic nie da...

Odpowiedz

11. ~Ja++
1

2017-06-12 08:41:28

"...jeśli kupimy jeden z tych telefonów - będziemy mogli go za darmo wymienić na model bez tej wad".Skąd klient ma wiedzieć, czy kupił akurat "jeden z tych telefonów"?? Ma go wyginać, aż do skutku...? :-)

Odpowiedz

10. ~
1

2017-06-11 23:50:09

Samsung powinien brać przykład i wymienić wszystkim swoje Galaxy S8 z Infinity Pink Display.Ale niestety ma wszystkich w d... i wprowadza uaktualnienia, które nic nie dają.

Odpowiedz

0

2017-06-11 22:54:02

@7 To fakt. firma, ktora wykłóca sie o jedną reklamacje z klientem i nie chce zaproponowac nic w zamian może się już raczej na zawsze z nim pożegnać.

Odpowiedz

8. ~
1

2017-06-11 22:40:30

Taaa, tysiące sprzedanych? Jak tego się nawet kupić nie da, to jak oni sprzedali tysiące sztuk?

Odpowiedz

7. ~tkubon
0

2017-06-11 22:14:44

@6: Muszą, na rynku androidów jest taka konkurencja, że coś trzeba zaoferować i prokonsumenckie podejście jest oczywistością

Odpowiedz

6. kraken
0

2017-06-11 20:01:15

fakt troche dziwne, ze akurat ten co testowano był uszkodzony, ale jak chca wymieniac to raczej dobrze z ich strony

Odpowiedz

5. notsure
0

2017-06-11 18:17:49

Tylko niewielka ilość ma problemy i akurat testujący trafił ;)

Odpowiedz

4. ~bb
0

2017-06-11 16:21:58

@3 Dzięki za info. :)A ciekawe czy dostarczą nową sztukę Jerry/''emu do ponownego testu? :P

Odpowiedz

3. Isand
1

2017-06-11 16:12:47

@1 - Niestety, takiej wiedzy nie mamy. BB Mobile zapewnia, że to bardzo mała część urządzeń, ludzie robili nawet własne "testy" i większości wyszło, że trzeba KeyOne/''em rzucać o ścianę, żeby ekran się odkleił ;)

Odpowiedz

2. ~
-1

2017-06-11 16:08:17

tak modele z numerem serii AA 0000000 do AA 0000000

Odpowiedz

1. ~bb
0

2017-06-11 16:02:08

Jest jakiś nr serii, od której wiem, że kupuję smartfona bez tej wady?

Odpowiedz