DAJ CYNK

BlackBerry Mobile: kup Motion/KeyOne'a, oddaj stary telefon i dostań 50 euro

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3977

Kiedy kanadyjska firma BlackBerry ogłaszał, że wraz z końcem 2019 roku skończy się wsparcie dla ich autorskiego systemu BlackBerry 10 OS, wspomniała, że wierni posiadacze starych telefonów z logotypem jeżynki otrzymają zniżkę na zakup modeli Motion oraz KeyOne.Kiedy kanadyjska firma BlackBerry ogłaszał, że wraz z końcem 2019 roku skończy się wsparcie dla ich autorskiego systemu BlackBerry 10 OS, wspomniała, że wierni posiadacze starych telefonów z logotypem jeżynki otrzymają zniżkę na zakup modeli Motion oraz KeyOne.

Okazuje się, że zapowiadany program już wystartował. W pierwszej kolejności pojawił się on w Niemczech. Nasi zachodni sąsiedzi po zakupie nowego KeyOne'a lub Motion będą mogli zarejestrować jego numer IMEI na stronie aktionspromotion.de, przesłać skan dowodu kupna i... otrzymać 50 euro na swoje konto.

Należy wspomnieć, że oferta nie jest skierowana wyłącznie dla posiadaczy modeli z BB 10 OS. Przyjmowane są urządzenia następujących marek: Apple, BlackBerry, HTC, Huawei/Honor, Lenovo/Motorola, LG, Microsoft, Nokia, Samsung i Sony. Jedyne o czym trzeba pamiętać, że gdy kurier przyjdzie po nasz stary telefon, to musi być on sformatowany i musimy być wylogowani z konta Google.

Nie wiemy kiedy podobna oferta będzie dostępna w Polsce, jednak wiemy na 100%, że nie będzie ona dostępna wyłącznie w Niemczech. Musimy uzbroić się w cierpliwość.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: aktionspromotion.de, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu