DAJ CYNK

BlackBerry KeyOne nie przetrwał testu wyginania

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4667

Znany youtuber JerryRigEverything tym razem poddał testom wytrzymałościowym smartfon BlackBerry KeyOne.Znany youtuber JerryRigEverything tym razem poddał testom wytrzymałościowym smartfon BlackBerry KeyOne.

BlackBerry KeyOne to zaprezentowany w lutym 2017 roku smartfon, którego cechą charakterystyczną jest fizyczna klawiatura qwerty. Służyć może ona nie tylko do pisania, ale także do nawigowania, ponieważ reaguje na dotyk. Zamiast więc mazać po ekranie palcami i zostawiać tłuste ślady, możemy to samo robić na powierzchni klawiszy.

KeyOne całkiem nieźle sobie poradził z próbami zarysowania różnych jego części, przetrwał też próbę ogniową. Niestety podczas wyginania ekran po prostu oddzielił się od smartfonu i w końcu przestał działać. Jak możemy zobaczyć na zamieszczonym poniżej filmie, odpadanie ekranu to częściej występująca przypadłość nowego smartfonu BlackBerry, a wynika ona przede wszystkim z braku ogromnych ilości kleju, który trzyma poszczególne części na swoich miejscach w innych telefonach oraz zwiększa ich wytrzymałość.Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Zobacz: USA: pierwszą serię BlackBerry KeyOne wyprzedano w kilka godzin
Zobacz: Kanada: BlackBerry KeyOne u wszystkich operatorów, u jednego pobił rekord

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: wł

Przewiń w dół do następnego wpisu