DAJ CYNK

BlackBerry KeyOne dostępny przed premierą

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5559

Choć najnowsza słuchawka BlackBerry/TCL swoją premierę w Wielkiej Brytanii będzie miała dopiero 5 maja - to w jednym jedynym miejscu można go kupić już tydzień wcześniej.Choć najnowsza słuchawka BlackBerry/TCL swoją premierę w Wielkiej Brytanii będzie miała dopiero 5 maja - to w jednym jedynym miejscu można go kupić już tydzień wcześniej.

A dokładnie w Londynie. A będąc jeszcze dokładniejszym w Selfridges na Oxford Street. Także jeśli przypadkiem znajdujecie się w Londynie i rozważacie zakup najnowszego klawiaturkowca na Androidzie - wystarczy, że wysupłacie z kieszeni 499 funtów i telefon będzie wasz. Jeszcze dziś.

Jak widać TCL postawił na stopniowe podgrzewanie atmosfery. USA zobaczy KeyOne'a dopiero pod koniec maja, Albion - już piątego, a najbardziej niecierpliwi fani marki - teraz. Pytanie - ilu ich zostało?

Co jakiś czas można spotkać się z opiniami, że "chętnie bym wrócił do klawiatury fizycznej". Dotychczas przeszkodą był system - w kwestii aplikacji BlackBerry World przy Google Play jest jak kiosk przy supermarkecie. Przy Privie - cena (np. w Zjednoczonym Królestwie w momencie premiery kosztował 579 funtów...). Czy teraz będzie inaczej?Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: crackberry, Daily Mirror, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu