DAJ CYNK

BlackBerry Classic już w grudniu

14.11.2014

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 17

Ważne 11

0

W przyszłym miesiącu na rynek trafi BlackBerry Classic. Nazwa nie jest przypadkowa, to powrót do klasycznego wyglądu Jeżynek.

W przyszłym miesiącu na rynek trafi BlackBerry Classic. Nazwa nie jest przypadkowa, to powrót do klasycznego wyglądu Jeżynek.

Kiedy cały świat skupił się w ostatnich miesiącach na BlackBerry Passport, informacja na temat drugiej dużej premiery BlackBerry często zostawały spychane na dalszy plan. Mowa o modelu Classic.

BlackBerry Classic zaoferuje kwadratowy wyświetlacz o przekątnej 3,5 cala i rozdzielczości 720 x 720 pikseli oraz klawiaturę QWERTY. Smartfon napędzać będzie dwurdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon S4 Plus taktowany zegarem 1,5 GHz z grafiką Adreno 225, w parze z 2 GB pamięci RAM. Wbudowane 16 GB pamięci będzie można rozszerzyć kartami microSD o 128 GB. Główny aparat o rozdzielczości 8 Mpix nagra filmy w rozdzielczości 1080p. Na wyposażeniu nie zabrakło modułu GPS oraz LTE. Smartfon będzie zasilany akumulatorem o pojemności 2515 mAh. Całością zarządzać będzie BB OS w wersji 10.3.1.

Classic został wyceniony na 429 euro. Póki co nie wiadomo czy pojawi się na naszym rynku.

Źródło tekstu: crackberry; wł

Komentarze
Zaloguj się