DAJ CYNK

Biedronka: Uszczelniany głośnik Bluetooth i solarny powerbank

23.06.2017

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 8244

Ważne 4

4

26 czerwca w ofercie sklepów Biedronka pojawią się dwa urządzenia marki Hykker - głośnik bezprzewodowy Splash BT i Power Bank Solar 4000 - każde w cenie 49,99 zł.26 czerwca w ofercie sklepów Biedronka pojawią się dwa urządzenia marki Hykker - głośnik bezprzewodowy Splash BT i Power Bank Solar 4000 - każde w cenie 49,99 zł.

Głośnik Splash BT jest przeznaczony dla wszystkich osób, które lubią aktywnie spędzać czas, a jednocześnie nie chcą rozstawać się z ulubioną muzyką. Docenią go również wszyscy spędzający sporo czasu poza domem, w drodze, w pracy czy podczas rekreacji. Głośnik Splash BT został stworzony do bezprzewodowego odtwarzania muzyki z tabletów, smartfonów, odtwarzaczy mp3, jak i z laptopów. To zasługa wbudowanego modułu Bluetooth. Ulubioną muzykę można również odtwarzać z karty microSD, ponieważ urządzenie wyposażono w czytnik kart pamięci do 32 GB.

W urządzeniu zastosowano przyssawkę do mocowania na różnych powierzchniach, oczko do zawieszania i wzmocnioną, gumową obudowę. Akumulator o pojemności 400 mAh pozwala odtwarzanie muzyki przez 3 godziny (ładowarka 5V/0,5A w zestawie).

Power Bank Solar 4000 oferuje pojemność 3900 mAh i funkcję ładowania słonecznego. Przydatną funkcją, szczególnie podczas wypadów za miasto, jest wbudowana latarka LED. Dodatkowymi atutami są wzmocniona, gumowa obudowa i oczko do zawieszania.

Źródło tekstu: Hykker

Komentarze
Zaloguj się