DAJ CYNK

Bezprzewodowe słuchawki Maxell Ultimate Fitness

30.03.2017

Dodane przez: Koala

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 35

Ważne 2

2

Firma Maxell wprowadza na rynek bezprzewodowe słuchawki Ultimate Fitness, które dedykowane są głównie dla osób aktywnie uprawiających sport.Firma Maxell wprowadza na rynek bezprzewodowe słuchawki Ultimate Fitness, które dedykowane są głównie osobom aktywnie uprawiającym sport. Urządzanie łączy się ze źródłem za pomocą technologii Bluetooth 4.1. Parując je ze smartfonem można prowadzić rozmowy telefoniczne, dzięki wbudowanemu mikrofonowi.

Producent deklaruje, że czas pracy po pełnym naładowaniu wynosi do 4,5-godziny, a ciągły tryb gotowości to ok. 150 godzin. Czas ładowania za pomocą przewodu micro USB wynosi 1,5-godziny. Przyciski do sterowania muzyką, a także odbierania i zakańczania połączeń telefonicznych znajdują się na jednej ze słuchawek.

Urządzenie posiada klasę wodoodporności IPX4, co ma zapewnić możliwość używania ich np. podczas deszczu. Słuchawki posiadają regulowany, płaski, nieplączący się przewód oraz wymienne końcówki douszne. Do wyboru są cztery rozmiary wkładek. Ponadto producent wyposażył model Ultimate Fitness w uchwyt pozwalający na spięcie słuchawek z okularami, dzięki czemu pewnie mocują się w uchu.

Przetwornik akustyczny ma 10 mm średnicy, czułość ciśnienia akustycznego wynosi 93 ± 3 dB / mW, pasmo przenoszenia kształtuje się w zakresie od 20 Hz do 20 kHz, a impedancja wynosi 32 Ω.

Producent nie podał jeszcze ceny w Polsce. W Japonii wynosi ona 5980 jenów, czyli ok 210 złotych.Zobacz: Plantronics prezentuje słuchawki BackBeat 500

Źródło tekstu: Maxell, wł

Komentarze
Zaloguj się