DAJ CYNK

Aż trzy Nokie w tym kwartale, przynajmniej dwie w następnym

Michał Świech

Sprzęt

Nokia 6.3 / 6.4 rendery przystępna cena poczwórny aparat

Jeszcze w tym kwartale fiński HMD Global szykuje aż trzy smartfony marki Nokia. W następnym kwartale możemy z kolei spodziewać się minimum dwóch tego typu urządzeń.

Wśród producentów, którzy planują niedługo zaprezentować swoje nowe modele jest również europejski HMD Global. Finowie szykują aż trzy modele jeszcze w tym kwartale. Jeden z nich ruszy do walki o sektor budżetowy, dwa z kolei będą reprezentantami średnie półki cenowej. Najwcześniej powinna pojawić się właśnie tania Nokia 1.4, która pojawi się już w lutym. Na przełomie lutego i marca pojawić się powinna Nokia 7.3/7.4, natomiast pod koniec marca powinniśmy zobaczyć smartfon Nokia 6.3/6.4. Nie mamy jeszcze pewności, na jaką tym razem Finowie zdecydują się numerację.

Tegoroczne smartfony powinny mieć końcówkę 4, dlatego spodziewamy się jej zmiany z 3 na 4. W następnym kwartale powinny z kolei pojawić się takie modele jak Nokia 5.5 i Nokia 8.4 Ten ostatni będzie już walczył o segment średniowyższy, a w nim toczy się naprawdę zażarta walka o klienta. Nie powinno jednak nikogo zdziwić, jeśli w drugim kwartale pojawi się jeszcze jakieś jedno urządzenie nowej Nokii. HMD Global chciałby też do końca czerwca kończyć aktualizację swoich telefonów do Androida 11.

Zobacz: Nokia 6.3/6.4 pojawia się w Geekbench
Zobacz: Nokia 1.4 wprowadzi czytnik linii papilarnych na najniższą półkę

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: nokiapoweruser, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu