DAJ CYNK

Awaria mikrofonu po aktualizacji do iOS 11.3 w iPhone'ach 7 i 7 Plus

06.05.2018

Dodane przez: Ta_Monika

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6945

Ważne 2

1

Apple potwierdziło możliwe nieprawidłowości w działaniu mikrofonu w iPhone'ach 7 i 7 Plus po aktualizacji do iOS 11.3. Pojawiły się również informacje o prawdopodobnym udostępnieniu bezpłatnej naprawy/wymiany nawet dla osób, którym zakończył się okres ochrony gwarancyjnej iPhona.



Apple potwierdziło możliwe nieprawidłowości w działaniu mikrofonu w iPhonie 7 i 7 Plus po aktualizacji do iOS 11.3. Pojawiły się również informacje o prawdopodobnym udostępnieniu bezpłatnej naprawy/wymiany nawet dla osób, którym zakończył się okres ochrony gwarancyjnej iPhone'a.

AASP (autoryzowane centrum serwisowe Apple) udostępniło dokument, w którym potwierdza, że niektórzy właściciele siódemek po aktualizacji borykają się z problemami z mikrofonem. Utrudnienia objawiają się szarym symbolem głośnika podczas wykonywania i odebrania połączeń, ale również brakiem odtwarzania dźwięków podczas oglądania wideo czy notatek głosowych. Dokument ten zawiera możliwe sposoby rozwiązania tych problemów przez użytkowników, informuje również o możliwości uzyskania zgody na bezpłatną naprawę/wymianę iPhone'a w okresie pogwarancyjnym.

Nie wydaje się, żeby usterka występowała w wielu urządzeniach, niemniej jeśli zauważycie podobne problemy w swoich siódemkach niezbędny będzie kontakt z pomocą techniczną Apple bądź odwiedziny w najbliższym Apple Store.

Źródło tekstu: 9to5Mac.com, wł

Komentarze
Zaloguj się
28. b519tdi1z
1

2018-05-07 10:22:13

Iphone to telefon gorszego sortu. Osobiście preferuje motorole, taką starą dobrą z klapką. Pozdrawiam

Odpowiedz

27. ~
-1

2018-05-07 06:56:00

To samo powodował W10 na Nokii 930. Microsoft nigdy do tego się oficjalnie nie przyznał.

Odpowiedz

26. ~~
-1

2018-05-07 02:48:28

W tak prestiżowym telefonie taki błąd??? no niemożliwe. hahahahaha

Odpowiedz

-1

2018-05-07 01:36:14

Zawsze wybierałem flagowce sprzed dwóch lat i widzę, że nadal dobrze robię. Nie dość, że sporo taniej, to jeszcze wszystkie babole wyeliminowane. Kto chce bawić się w betatestera za grubą kasę, proszę bardzo.

Odpowiedz

24. ~abc
-1

2018-05-06 20:03:08

22 jaki ty jesteś człowieku zryty to aż ciężko uwierzyć xd to na pewno nie wina iphona tylko drzewa w lesie za głośno szumią XDD

Odpowiedz

23. ~Flej
-1

2018-05-06 19:50:56

@22 spieprzyli to ciebie podczas produkcji ;)

Odpowiedz

22. mlody_pelikan
0

2018-05-06 17:28:47

słyszałem o tym problemie u znajomego, ale jak się zapytałem w jakiej sieci ma to się okazało że aero2 czyli biedak cebulak ma po prostu spieprzoną sieć a nie soft.

Odpowiedz

21. ~
-1

2018-05-06 17:24:23

20, ty, milioner, nie spinaj się tak, bo w spodnie popuścisz.

Odpowiedz

20. ~
-1

2018-05-06 16:55:26

8, i po co pajacujesz, ćwoku? Jak najbardziej problemy z Plusem i pochodnymi wynikają z braku błogosławieństwa - to fakt. To zbieraj dalej kasiorę od mamusi.

Odpowiedz

19. ~Czerwona Zaraza 7
0

2018-05-06 16:34:59

18)....i zero kasy na koncie..?:-D

Odpowiedz

18. ~oki
-1

2018-05-06 16:31:25

Dlatego kupilem Iphone X - zero problemów!

Odpowiedz

17. dawekwiec
-1

2018-05-06 16:25:29

@16 zawsze tak jest i było..."Samsungi wybuchały w samolotach" A powiedział ktoś ile razy? To nie była masowa skala, a można było ro policzyc w dziesiątkachOwszem, nie powinno mieć to miejsca, ale afera z niczego jest bez sensu.

Odpowiedz

16. iphoneski
0

2018-05-06 15:19:53

Dlatego ja cały czas na 10, skoro dobrze działa to niech tak zostanie.@14 po prostu ludzie chcą czytać o takich sprawach, dlatego są takie newsy. Na miliony sztuk ze 100 będzie miało taki problem i zaraz chwytliwy tytuł, żeby zgarniać wyświetlenia. No i fani chińskich cudów techniki mogą zachwalać swój sprzęt, bo oni nie mają akurat takiego problemu. Tak samo było chyba o samsumgu, że odbarwia się ekran czy coś tam. Ten problem dotykał jakiś promil wszystkich sprzedanych sztuk, a w sieci wrzało, że wszystkie sztuki do kitu itp.

Odpowiedz

15. ~ela j.
1

2018-05-06 14:31:58

Foxcoon za mało cyny dał, to z kolei mikrofon faulty i nie można zadzwonić.Na dziady to wszystko.

Odpowiedz

14. ~
2

2018-05-06 12:01:31

Czemu iPhony mają zawsze problemy jakieś po aktualizacji iOS/''a? Nikt w Apple tego nie testuje czy ten iOS tak zfajdany jest?

Odpowiedz