DAJ CYNK

AutoMapa dostępna w wersji dla Windows Phone i Windows 10 Mobile

08.06.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5473

Ważne 6

1

AutoMapa, jedna z najpopularniejszych w Polsce aplikacji do nawigacji satelitarnej, dostępna jest od teraz również dla użytkowników systemów Windows Phone i Windows 10 Mobile.

AutoMapa, jedna z najpopularniejszych w Polsce aplikacji do nawigacji satelitarnej, dostępna jest od teraz również dla użytkowników systemów Windows Phone i Windows 10 Mobile.

Aplikacja ma wszystkie atuty znane z wersji dla innych systemów operacyjnych: dostęp do danych drogowych dzięki LiveDrive!, kilkusettysięczną bazę Użytecznych Punktów (POI), dokładne mapy Polski i Europy aktualizowane bezpośrednio z aplikacji oraz głosowego pilota: Krzysztofa Hołowczyca.

Analogicznie do wersji dla systemów Android i iOS, użytkownicy mobilnego Windowsa mogą skorzystać z modelu subskrypcyjnego. Pakiet startowy pozwala na pełną nawigacje przez 7 dni po drogach Polski lub Europy oraz nieograniczoną w czasie możliwość przeglądania mapy i Użytecznych Punktów. Po tym czasie użytkownik ma możliwość wyboru wygodnej formy przedłużenia licencji:

AutoMapa Polska:

  • 7 dni w cenie 11 zł,
  • 90 dni w cenie 37 zł,
  • 366 dni w cenie 91,50 zł.

AutoMapa Europe (zawiera również mapę Polski):
  • 7 dni w cenie 17,50 zł,
  • 90 dni w cenie 59,99 zł,
  • 366 dni w cenie 150 zł.

AutoMapa dostępna jest zarówno dla urządzeń posiadających system Windows Phone 8.1 jak i Windows Phone 10. Program pobrać można bezpośrednio ze sklepu Microsoftu.

Źródło tekstu: AutoMapa

Komentarze
Zaloguj się
17. ~Darek
0

2016-06-12 10:45:21

Ilu piszących tyle opinii. W opiniach jesteśmy mistrzami :)

Odpowiedz

16. ~sqt
0

2016-06-10 11:50:53

To chodzi zawsze większy wybór

Odpowiedz

15. ~Elo
0

2016-06-09 10:29:32

Nie rozumiem podniety here, przynajmniej w Polsce jeździ się nią beznadziejnie, dziwnie prowadzi i często nie tam gdzie trzeba.

Odpowiedz

14. ~Macieq
0

2016-06-09 09:31:13

pszemeq najpierw trzeba sprawdzić co ta aplikacja robi oprócz nawigacji.Jeśli chce uprawnień do zdjęć, to może ma jakiś moduł do geotagowania?Jeśli chce uprawienia do kontaktów - to może ma "wyślij lokalizacje przez SMS".

Odpowiedz

13. ~pszemeq
0

2016-06-09 09:17:38

Mnie HERE dziwi i niepokoi pod względem wyrażenia zgody do szeregu kategorii, do których według mnie taka aplikacja nie powinna mieć dostępu - zdjęcia ?, kontakty ?

Odpowiedz

12. ~
0

2016-06-09 08:24:18

11. Automapa za granicą to praktycznie Here, bo bazuje na tych mapach. Zupełnie nie opłaca się kupować Automapy Europa, bo Here jest darmowa.

Odpowiedz

11. cesarz
0

2016-06-08 22:36:05

AutoMapa zawsze była tez na Windows . tylko nie dla smartfonów z tym systemem. Po prostu dla WM była Here Map. Po sprzedaży Here zastąpiła to AutoMapa. Yanosik jest dobry tylko w Polsce i chyba na Litwie. Za granica AutoMapa spisuje się bardzo dobrze, zwłaszcza w UE. W PL zmiany, prace drogowe, itp są bardzo często i aktualizacja raz na kwartał nie nadąża. Jadąc z każdą nawigacją, trzeba być czujny i rozsądny. Obejrzeć dojazd w kompie, szczególnie na dalekie trasy.

Odpowiedz

10. mikkel
0

2016-06-08 19:51:30

Dawno temu korzystałem z automapy na winCE i wiem że jest super. Teraz mam naviexperta z TM i wyobraźcie sobie że dopiero od pół roku jest możliwość dodawania punktów pośrednich a właściwie to od kilku dni bo wcześniej usługa była testowana.Ale to i tak nie przebija użytkowników windy obecnie. Jak dla mnie to ten system na smartfony jest poprostu niepełnosprytny i ograniczony. Bo rozumiem że w sklepie jest tylko kilka tysięcy latarek a nie milionów jak w google ale żeby tak poważne aplikacje jak automapa zlewała windę to o czymś musi świadczyć.

Odpowiedz

9. ~
0

2016-06-08 18:44:49

3. Automapa Europy też bazuje na Here.

Odpowiedz

8. ~
-1

2016-06-08 16:43:50

6. Wiesz, szkoda allokowac zasobow ludzkich we wsparcie dla tak niszowego systemu.

Odpowiedz

7. ~
0

2016-06-08 16:25:59

Yanosik i Here są w pełni wystarczające. :)

Odpowiedz

6. PLANET
0

2016-06-08 15:55:37

A zabawne jest to, że AutoMapa która zaczynała właśnie na Windowsie (CE, czyli de facto Mobile), tak długo nie była obecna na Windows Phone... Mówi to coś o wsparciu pod względem softu dla tego systemu...

Odpowiedz

5. PLANET
0

2016-06-08 15:53:05

AutoMapa dalej rządzi, jednak wiadomo że nie we wszystkich obszarach. Niestety ani Yanosik ani Gmaps mimo bycia na bieżąco nie działa tak dobrze w Wawie, z tego co wiem ogólnie w większych miastach też.

Odpowiedz

4. mikkel
-1

2016-06-08 15:49:42

No to gratulujemy użytkownikom że po wielu latach automapy na androidzie oni również ją dostają, GRATULACJE!!!

Odpowiedz

3. ~
0

2016-06-08 15:49:03

3. Jak mieszkalem w PL to mialem abo na NaviExperta. AM nie miala szans pod zadnym wzgledem. Teraz tylko HERE. Nawet wbudowane navi w samochodzie bazuje na HERE.

Odpowiedz