DAJ CYNK

Atomowy ZTE Grand X IN wśród świątecznych prezentów od T-Mobile [wideo]

15.11.2012

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 10124

Ważne 0

0

Sieć T-Mobile ruszyła z kampanią reklamową swojej świątecznej oferty. Niegrzeczny czy grzeczny? Nieważne - to jasne, że od T-Mobile dostaniesz prezent! - brzmi świąteczny slogan.

Sieć T-Mobile ruszyła z kampanią reklamową swojej świątecznej oferty. Niegrzeczny czy grzeczny? Nieważne - to jasne, że od T-Mobile dostaniesz prezent! - brzmi świąteczny slogan.

Promowanym w kampanii reklamowej smartfonem jest ZTE Grand X IN z ekranem o przekątnej 4,3-cala i rozdzielczości QHD (540 x 960 pikseli), 1 GB pamięci RAM i potężnym procesorem Intel Atom Z2460 o taktowaniu zegara 1,6 GHz, wyposażonym w Hyper-Threading.

Wbudowany aparat pozwala na wykonanie w ciągu sekundy aż 10 zdjęć o pełnej rozdzielczości 8 Mpix, radzi sobie też z rejestrowaniem filmów o rozdzielczości FullHD. Smartfon ma wyjście TV w standardzie MHL, obsługuje Wi-Fi Direct, a łączność pakietowa realizowana jest w standardzie HSPA+ z maksymalną prędkością pobierania wynoszącą 21 Mb/s. Urządzenie ma wyjątkowo donośne głośniki stereo, a jego niepozorna bateria wystarcza na dobę intensywnego korzystania.

Smartfon kosztuje w T-Mobile poza promocją 989 zł, za 1 zł oferowany jest w abonamencie w cenie 99 zł miesięcznie.



Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: T-Mobile, wł

Komentarze
Zaloguj się
22. ~mamgo
0

2012-11-26 13:08:48

Nie wiem jak na tę chwilę, ale jak ja przenosiłem numer, to oferta 39 zł "na prezent" była dostępna tylko wtedy, gdy kupowało się dwa abonamenty na jedną osobą i ten drugi to była właśnie ten za 39 zł (pierwszy dowolny). Fakt, że dowiedziałem się dopiero od konsultanta, bo na stronce info nie było.

Odpowiedz

21. ~rayilo
0

2012-11-24 00:01:22

Ile razy TMobile będzie do cholery zmieniać oferty dla tego telefonu? Jeszcze do wczoraj tel. był dostępny w abonamencie za 39zł/24 miesiące w cenie 189zł, dziś oferty już nie ma, za to na godznię pojawił się w "Wyprzedaży smartfonów" po czym znów zniknął. WTF???

Odpowiedz

20. ~
1

2012-11-22 20:59:42

on jest w abonamencie w tmobile za 1zl w abonamencie za 64.90 :) wiec , bo pracuje w t-mobile:)

Odpowiedz

19. Dzej
1

2012-11-17 12:19:08

poczytajcie regulamin zanim zaczniecie wprowadzac ludzi w blad. abonamenty tmobile 59, 69, 79 juz uwzgledniaja 5zl znike za efakture. normalnie te abonamenty kosztuja 64, 74, 84.

Odpowiedz

18. Ufomarian
1

2012-11-16 11:40:57

@17, Ten sam ZTE jest za złotówkę już w abonamencie od 79zł. Wcześniej podawano, że dopiero od abonamentu 99zł.

Odpowiedz

17. ~rypswyps
0

2012-11-16 11:36:43

@Ufomarian . Dokładnie. E-faktura daje zniżkę o 10% na dany abonament. Ja wczoraj przeniosłem dwa numery z Plusa do T-mobile. Ten ZTE ma świetne parametry, a w abonamencie 60 zł ma się go za 189 zł! Za taką kwotę u żadnego operatora nie dostanie się telefonu z takimi parametrami. Jestem ciekaw jak będzie spisywał się w praktyce, ale to będę mógł sprawdzić dopiero w przyszłym tygodniu :)

Odpowiedz

16. Ufomarian
0

2012-11-16 08:18:52

@10 z tego co kojarzę to jest właśnie gratyfikowana ta e-faktura. Jeśli korzystasz z normalnej papierowej faktury to płacisz normalny abonament, a jak z e-faktury to wtedy dostajesz piątkę zniżki, więc nie przekręcajmy, że jest odwrotnie, niczego nie dopłacamy tylko dostajemy rabat. A co do tego "kontrowersyjnego" internetu to też przed wykorzystaniem pakietu dostajesz informację, że jesteś bliski przekroczenia limitu i dopiero, gdy chcesz zwiększyć limit to dopłacasz tą dyszkę. Także nic wbrew naszej woli.

Odpowiedz

15. ~zulugula
-1

2012-11-15 19:06:56

Nie ma go w T-mobile. Pytam tylko o wybór.

Odpowiedz

14. pacman
2

2012-11-15 18:11:06

Pentagram jest w T-mobile ?:>

Odpowiedz

13. ~zulugula
0

2012-11-15 17:26:24

Który byście wybrali tego ZTE czy Pentagram Monster? Pomijam pojemność baterii.

Odpowiedz

12. ~
1

2012-11-15 16:36:05

@9 tak samo robi orange...

Odpowiedz

11. ~
1

2012-11-15 16:32:49

A ten internet z oplata 10zl to juz jest hit świat dobrze ze przeniosłem numer od Niemca dwa dni

Odpowiedz

10. ~
1

2012-11-15 16:29:08

Zmuszają do elektronicznej faktury jak nie to 5 zł drożej wcześniej pakiety SMS do wszystkich byly w każdej taryfie teraz tylko w wyższych żenada

Odpowiedz

9. ~Konrad
1

2012-11-15 16:20:36

Darmowe prezenty od T-Mobile? Chyba nie mówicie o tym, że T-Mobile rezygnuje z lejka i po wykorzystaniu np. 250mb z automatu kupuje nowy pakiet DO 1GB za kolejne 10zł? Fajny myk, klientowi skończy się pakiet na dzień przed terminem okresu rozliczeniowego i na ten ostatni dzień dorzuci sobie dyszkę do abo nawet jak przekroczy 250mb o 500kb czy nawet mniej :D T-Mobile wie jak klienta wydymać

Odpowiedz

8. pacman
2

2012-11-15 15:15:34

"Smartfon kosztuje w T-Mobile poza promocją 989 zł, za 1 zł oferowany jest w abonamencie w cenie 99 zł miesięcznie." Kto wziąłby ten model płacąc co miesiąc 100zł ?! To już chyba lepiej Galaxy S Advance czy Xperie P. http://telepolis.pl/forum/viewtopic.php?t=63176&postdays=0&a mp;postorder=asc&start=60&sid=c984147ff2fe851704426cb4be a8dcea zresztą chyba większość nie widzi zmian na plus w ofercie świątecznej w porównaniu do tego co było do tej pory. A ten telefon już przed świętami był po 1zł w abo za 100/80zł więc co to za promocja i prezenty skoro ceny telefonów są właściwie takie same ?!

Odpowiedz