DAJ CYNK

Asystent głosowy AllView będzie użyteczny także dla Polaków

03.10.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3448

Ważne 3

0

X4 Soul Infinity i X4 Soul Infinity Plus będą pierwszymi smartfonami AllView wyposażonymi w nowego asystenta głosowego.X4 Soul Infinity i X4 Soul Infinity Plus będą pierwszymi smartfonami AllView wyposażonymi w nowego asystenta głosowego.

Firma Allview ogłosiła wprowadzenie na rynek nowego asystenta głosowego w języku polskim, angielskim oraz rumuńskim. Aktualnie producent pracuje nad finalizacją projektu oraz drugą wersją rozwojową asystenta. Jako pierwsze w nowego asystenta wyposażone będą smartfony X4 Soul Infinity i X4 Soul Infinity Plus, z nowej serii urządzeń, która niedługo będzie miała swoją premierę.

Naszą inspiracją są nasi klienci, którzy w nas uwierzyli i kupili nasze produkty. Demonstruje to proces naszej ewolucji oraz to, że możemy konkurować w nowym segmencie rynkowym, w innej lidze. Zainwestowaliśmy dużo naszej wiedzy i wiele innych zasobów w nowe produkty serii Infinity oraz w tworzenie asystenta głosowego. Po przeprowadzeniu wielu badań doszliśmy do wniosku, że europejscy użytkownicy potrzebują asystenta z którym będą mogli dokonywać interakcji w ich ojczystym języku. Uważam, że udało nam się stworzyć potężny oraz skuteczny produkt na lokalny rynek - powiedział Lucian Peticila, założyciel Allview.

W pierwszej fazie, zespół Allview zintegrował najbardziej potrzebne funkcje, niezbędne podczas jazdy samochodem lub gdy użytkownik potrzebuję błyskawicznie wykonać jakąś czynność bez pisania. Nieustannie trwają prace nad nowymi funkcjami, dlatego nasz asystent będzie szybko ewoluował.

Znajdujemy się w punkcie, w którym jesteśmy w stanie rozwijać asystenta głosowego w dowolnym kierunku, włączając w to dodawanie nowych europejskich języków, dla innych rynków - dodał Lucian Peticila.

Wersja beta asystenta dostępna będzie na dwóch nowych telefonach, X4 Soul Infinity wyposażonego w wyświetlacz o przekątnej 5,7 cala oraz X4 Soul Infinity Plus z 6-calowym ekranem. Pełne specyfikacje nowych urządzeń ma zostać ogłoszona w ciągu najbliższych kilku dni.

Aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi nowych smartfonów, można się zarejestrować na specjalnie przygotowanej stronie dostępnej pod tym adresem.Źródło tekstu: AllView

Komentarze
Zaloguj się