DAJ CYNK

Asus Zenfone Selfie - dla lepszych autoportretów

01.06.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5

Ważne 0

0

Asus zaprezentował nowy smartfon przygotowany z myślą o miłośnikach autoportertów. Z przodu obudowy znajdziemy aparat 13 Mpix.

Asus zaprezentował nowy smartfon przygotowany z myślą o miłośnikach autoportertów. Z przodu obudowy znajdziemy aparat 13 Mpix.Konstrukcja bazuje na Zenfone'nie 2, tym razem jednak procesor Intela został podmieniony na popularniejszego, ośmiordzeniowego Snapdragona 615. Pozostała specyfikacja jest zbliżona do protoplasty i zawiera m.in. 5,5-calowy ekran FullHD.

Największych zmian szukać należy z przodu obudowy, gdzie to nad wyświetlaczem znajdziemy potężne oko aparatu 13 Mpix, uzbrojone w szerokokątny obiektyw (88 stopni / 24 mm, F/2.2) i dwukolorową lampę. Z tyłu urządzenia również widać zmiany - oprócz podwójnej lampy, pojawia się dodatkowy czujnik - być może to laserowy autofocus. Główny aparat zaoferuje przysłonę F/2.0 oraz pole widzenia odpowiadające 28 mm dla małego obrazka.

Wiemy już, że telefon będzie dostępny w trzech wariantach wielkości pamięci wewnętrznej - 16, 32 oraz 64 GB (z opcją rozbudowy). Podobnie również jak w przypadku Zenfone'a 2, do wyboru będziemy mieli telefon z 2 lub 4 GB pamięci RAM. Ceny i dostępność podane zostaną w późniejszym czasie.

Już jutro natomiast odbędzie się polska premiera Zenfone'a 2 wyposażonego w 4 GB pamięci RAM. Telefon już przetestowaliśmy i w tym tygodniu możecie spodziewać się szczegółowej recenzji.

Źródło tekstu: Asus, wł

Komentarze
Zaloguj się