DAJ CYNK

Asus ZenFone 4 A400CXG za 399 zł

22.01.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 7321

Ważne 0

0

Asus wprowadza na polski rynek smartfon ZenFone 4 A400CXG, wyposażony w 4-calowy ekran i dwa gniazda kart SIM.

Asus wprowadza na polski rynek smartfon ZenFone 4 A400CXG, wyposażony w 4-calowy ekran i dwa gniazda kart SIM.



Asus ZenFone 4 A400CXG ma dwurdzeniowy procesor Intel Clover Trial+ Z2520 (1,3 GHz), 1 GB pamięci RAM, 8 GB pamięci wewnętrznej, czytnik kart microSD (do 64 GB), 4-calowy ekran 480 x 800 pikseli, dwa gniazda kart SIM (dual stanby), obsługuje HSPA+ DC (pobieranie do 42 Mb/s), Bluetooth 4.0 i Wi-Fi b/g/n. Za zdjęcia odpowiada główny aparat 5 Mpix oraz przednia kamerka VGA.

Telefon pracuje pod kontrolą Androida 4.3 z nakładką ZenUI. Akumulator o pojemności 1600 mAh oferuje do 8 godzin ciągłej pracy z podświetlonym ekranem (do 295,7 godzin czuwania lub do 12,8 h rozmów).

Asus ZenFone 4 A400CXG dostępny jest w przedsprzedaży w sklepach X-Kom oraz Komputronik w cenie 399 złotych.

Źródło tekstu: Asus, wł

Komentarze
Zaloguj się
19. ~Szurek
0

2015-02-22 12:34:48

Kupiłem ten telefon.Zdjęcia robi na akceptowalnym poziomie, jednak są gorsze od lumii 710 której wcześniej używałem.Ekran bardzo pozytywne zaskoczenie. Bardzo dobrze odwzorowuje kolory. Szybkość działania rewelacja, bałem się androida po WP. Jest mały, poręczny i wygodny w użyciu. Zdecydowanie polecam! Działa płynnie, idelany smartfon dla ludzi kórzy nie chcą mieć w kieszeni "cegły". Cena 399 zł i markowy producent :)

Odpowiedz

18. Sig
0

2015-02-12 13:16:04

@17 - tym "kretynom" chodzi o telefony z Allegro, o ludzi, którzy kupili je u operatora i od razu sprzedają. Są dzięki temu sporo tańsze i wiele nieużywanych (chociaż można się naciąć jak to na Allegro). Moim zdaniem takie porównania nie są sprawiedliwe.

Odpowiedz

17. ~dannygd
0

2015-02-12 12:37:41

zawsze lubię komentarze w stylu "lepiej lupić LG F60" za"400zł" - kretyn jeden nawet nie zauważył, że LG kosztuje blisko 600zł i nie jest dualowy...

Odpowiedz

16. ~abc
0

2015-02-07 17:20:01

jak wygląda sprawa baterii, ile faktycznie wytrzymuje?w dualu karty są w trybie standby czy active?

Odpowiedz

15. ~mmm
0

2015-02-05 09:20:53

zenfone 4 ma sloty microsim

Odpowiedz

14. ~Agusiek86
0

2015-01-27 07:48:01

Mam pytanie do tych,ktorzy nabyli ten telefon.Czy sloty na karty sim obsluguja standardowe karty czy micro?I jak wypada plynnosc uzytkowania telefonu pod wzgledem wydajnosci systemu?Z gory dziekuje za odpowiedzi.

Odpowiedz

13. ~TOnx
0

2015-01-23 08:14:13

ja sobie zamówiłem w komputroniku, mam nadzieję , że będą szybko dostępne, jak popatrzyłem na inne modele to ogółem ok, mógłby mieć 4 rdzenie ale za to nadrabia dual sim któremnie najbardziej interesuje, jak bedzie podobnie dzialal jak inny zenfony to ok

Odpowiedz

12. hdfunpack
0

2015-01-22 16:47:53

Jeżeli będzie chodzić tak samo płynie jak zenfone 5, to jest to ciekawy telefon, konkurencja dla Windows Phone.

Odpowiedz

11. ~
0

2015-01-22 14:48:45

Za ok. 400 zł można kupić w Polsce LG F60, który ma cztery rdzenie, NFC, modem LTE i KitKata.

Odpowiedz

10. ~ziutasek
0

2015-01-22 13:43:47

Asus ostro wchodzi widziałem ZenFone 5 porządnie wykonany i wart ceny tylko mi brakuje radia więc raczej moto G 2gen.Ma ktoś moto G 2 ? Jak bateria trzyma tak bez zabawy i autosynchronizacji ale 30 min. rozmów i sprawdzenie poczty 1 dziennie. Jak GPS działa i jak baterię żre ?

Odpowiedz

1

2015-01-22 12:51:36

Spoko. Na dwóch rdzeniach i jednym giga ramu można spokojnie przeglądać internet, oglądać YouTube, grać w gry, słuchać muzyki i kręcić filmy. Dobra cena w stosunku do jakości. Dobry na pierwszy smartfon nie tylko dla dziecka, ale i dla seniora, dla osoby dorosłej. Nie wszyscy potrzebują pierdyliona rdzeni i 6-calowych wyświetlaczy. Wielu osobom nadal idealnie pasuje 4 cale.

Odpowiedz

7. vonski
0

2015-01-22 12:11:51

Sprzęt w sam raz na pierwszy smartfon dla dzieciaka. Szkoda tylko że te ramki nad i pod ekranem takie ogromne.

Odpowiedz

6. LuiN
0

2015-01-22 12:09:43

Często ów maksymalny czas pracy mierzony jest odtwarzaniem filmu HD, przy ekranie ustawionym na jasność 100 nitów, z wyłączonymi usługami w tle. Dlatego to pomiar mocno orientacyjny. Maksymalny czas czuwania dla tego modelu to 295,7 h, czas rozmów to prawie 13 h.

Odpowiedz

5. ~K
0

2015-01-22 11:58:14

Jakby zmniejszyli te wielki ramki wokół ekranu to może byłby atrakcyjny wizualnie

Odpowiedz

4. ~Calm7
1

2015-01-22 11:55:57

3). Boś rżnął w mega giery, a one najszybciej drenują baterie w smartfonach.

Odpowiedz