DAJ CYNK

Asus ZenFone 3 Zoom otrzymał aktualizację do Androida Oreo

Dodane przez: Ta_Monika

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3623

Po ogłoszeniu kilka dni temu aktualizacji do Androida Oreo dla Asusa ZenFone 3 Deluxe, nadeszła pora na aktualizację wersji Zoom. Wiadomości te pojawiły się po przełożeniu daty aktualizacji dla podstawowej wersji - ZenFone 3 - na koniec czerwca (informacje o zmianie ogłoszone były na początku tego roku). Aktualizacja ZenFone Zoom została najwyraźniej przyspieszona, ponieważ pojawiła się oficjalnie 17 maja.Po ogłoszeniu kilka dni temu aktualizacji do Androida Oreo dla Asusa ZenFone 3 Deluxe, nadeszła pora na aktualizację wersji Zoom. Wiadomości te pojawiły się po przełożeniu daty aktualizacji dla podstawowej wersji - ZenFone 3 - na koniec czerwca (informacje o zmianie ogłoszone były na początku tego roku). Aktualizacja ZenFone 3 Zoom została najwyraźniej przyspieszona, ponieważ pojawiła się oficjalnie 17 maja.

Oprócz aktualizacji do nowszej wersji systemu Android, Asus zdecydował się także na wiosenne porządki i usunięcie kilku zainstalowanych aplikacji - w tym Minimove, PhotoCollage i Do It Later. Zmieniony został również sposób wywoływania menu wszystkich aplikacji, po aktualizacji będzie pojawiać się po przesunięciu ekranu w górę. Asus informuje, że w wyniku ostatnich zmian, obraz systemu może zabierać więcej niż dotychczas miejsca.

Oczywiście aktualizacja odbywać się będzie stopniowo, także użytkownicy ZenFone'ów nie powinni się niepokoić, jeżeli nie otrzymali jeszcze zaproszenia do odświeżenia oprogramowania, zapewne nastąpi to już wkrótce.

Źródło tekstu: asus.com, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu