DAJ CYNK

Asus Zenbook UX305 w ofercie Play

02.06.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3236

Ważne 1

2

Do oferty mobilnego Internetu sieci Play wszedł smukły i lekki komputer Asus Zenbook UX305, oferujący 10 godzin nieprzerwanej pracy na akumulatorze.

Do oferty mobilnego Internetu sieci Play wszedł smukły i lekki komputer Asus Zenbook UX305, oferujący 10 godzin nieprzerwanej pracy na akumulatorze.

Komputer ma 13,3-calowy ekran FullHD IPS LCD z matową matrycą (300 nitów), procesor Intel Core M-5Y10 (0,8 - 2 GHz), 4 GB pamięci RAM, dysk SSD 128 GB, łączność Wi-Fi ac, trzy gniazda USB 3.0, smukłą obudowę (12,3 mm) i bezwentylatorową konstrukcję zapewniającą wysoką kulturę pracy.

Komputer pracuje do 10 godzin na zasilaniu akumulatorowym, pomimo stosunkowo niskiej masy wynoszącej 1,2 kg (zastosowano trzykomorowy litowo-polimerowy akumulator 3830 mAh). Sprzęt oferowany jest z preinstalowanym Windowsem 8.1 (64 Bit) oraz modemem LTE.

Play oferuje nowego Asusa za 0 zł wraz z ofertą Formuła 4G LTE Unlimited Pro 129,99 zł przy umowie na 36 miesięcy, lub z taryfą Formuła 4G LTE Unlimited Pro 169,99 zł i umową na 24 miesiące. W obu taryfach klient otrzymuje pakiet 25 GB transferu, nielimitowane przez 6 miesięcy LTE i nielimitowany transfer nocny.

Rynkowa cena samego komputera (bez modemu) to obecnie około 3000 zł.

Źródło tekstu: Play, wł

Komentarze
Zaloguj się
11. ~
0

2015-06-03 16:55:05

Trochę za duży jak dla mnie. Coraz większe robią te "mobilniejsze".

Odpowiedz

10. ~pabloki
-1

2015-06-02 21:30:25

ta konfiguracja niby 3000pln? chyba tylko za to że lekki taka cena. jak to sie stało że mam lepsza konfigurację za mniej.

Odpowiedz

9. ~!?!
-1

2015-06-02 16:50:18

@8 Moj brat przerobil swojego laptopa i ma teraz 18 G RAMU. JA czekam jak 29 lipca oficjalnie wejdzie W 10, zeby dwa razy nie robic RAM-u.

Odpowiedz

8. ~Pi.pi...
0

2015-06-02 16:01:48

@1@7A jest jakis sposob, zeby nas zadowolili producenci?

Odpowiedz

7. ~black
-3

2015-06-02 14:55:01

apki są dobrze zoptymalizowane. Tylko że mam ich otworzonych 30sztuk w tym samym czasie. Co nie zmienia faktu, że patrząc na dzisiejsze wymagania stron www, youtube itp - to bez 8GB nie ma co zaczynać Pracy, o zabawie nie wspomnę:)

Odpowiedz

6. ~
2

2015-06-02 14:54:00

1, nie bez wentylacji, a bez wentylatora.

Odpowiedz

5. ~m
2

2015-06-02 14:42:32

@4 zatrudnijcie lepszych informatyków i programistów jeśli aplikacje webowe zużywają tyle RAMu :)

Odpowiedz

4. ~black
-2

2015-06-02 14:40:24

4GB? po 8 godzinach pracy biurowej chrome + firefox wciągają nosem u mnie 9GB ramu. Więc 4GB- to nie otworzę połowy zakładek:)

Odpowiedz

3. kowcio
2

2015-06-02 14:19:04

Poza tym 2 GB ramu dla przeciętnego użytkownika (dajmy na to, takiego jak ja) jest wystarczające przy win 8.1, a 4 GB to optymalna wielkość dla większości ludzi, co pracują przy komputerze w programach biurowych, oglądają filmy, czy też przeglądają Internet. Nie każdy jest zapalonym graczem w najnowsze gierki lub grafikiem i tworzy cuda (do takich zastosowań są laptopy gamingowe, a nie ultrabook, do "lekkiej" pracy).

Odpowiedz

2. kowcio
2

2015-06-02 14:13:20

1: mój asus też nie ma wentylatora i się nawet nie grzeje przy normalnej pracy. Troszkę technologia poszła do przodu.

Odpowiedz

1. ~Adam
-3

2015-06-02 13:57:54

Autorze bez bentylacji to procek sie nie spali?Możesz oświecić?I ten Ram 4GB to mają teraz tablety, a nie laptopy!

Odpowiedz