DAJ CYNK

Asus Transformer Pad TF300TL z modemem LTE dostępny w Polsce

14.09.2012

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 9

Ważne 0

0

Asus wprowadza na polski rynek tablet Transformer Pad TF300TL - wydajny i funkcjonalny tablet z opcjonalną stacją dokującą. Jest to pierwsze w Polsce urządzenie firmy Asus przystosowane do szybkiej łączności LTE.

Asus wprowadza na polski rynek tablet Transformer Pad TF300TL - wydajny i funkcjonalny tablet z opcjonalną stacją dokującą. Jest to pierwsze w Polsce urządzenie firmy Asus przystosowane do szybkiej łączności LTE.Tablet ma czterordzeniowy procesor NVIDIA Tegra 3 4-Plus-1 i 1 GB pamięci RAM. Urządzenie pozwala na płynne odtwarzanie filmów 1080p HD, a 12-rdzeniowy GPU gwarantuje wysoką wydajność multimediów.

Jasny panel IPS, o szerokim kącie widzenia (178°) ma rozdzielczość 1280 x 800 pikseli i 10-punktowy wielodotyk. Na potrzeby rozmów wideo zastosowano przednią kamerkę 1,2 Mpix, z tyłu natomiast znajdziemy aparat 8 Mpix z matrycą BSI i diodową lampą.

Wysoka jasność ekranu sprawia, że z Transformera korzystać można w pełni komfortowo nawet przy intensywnym świetle słonecznym. Precyzyjne protokoły przetwarzania i kodeki, a także specjalna konstrukcja głośników i duże komory rezonansowe zapewniają wysoką jakość dźwięku.

Dzięki łączności LTE urządzenie pozwala na pobieranie plików z prędkością do 100 Mb/s oraz ich wysyłanie z prędkością do 50 Mb/s. Oprócz łączności LTE dostępne jest też HSPA+ DC z prędkością pobierania do 42 Mb/s.

Mobilna stacja dokująca z pełną klawiaturą QWERTY, touchpadem, gniazdami USB i czytnikiem kart SD przedłużyć może żywotność tabletu nawet do 18 godzin*. Dzięki temu z Transformera korzystać można swobodnie przez cały dzień, nawet będąc w podróży, co jest szczególnie ważne dla użytkowników urządzeń mobilnych.

*Czas pracy baterii mierzony jest w trybie oszczędności, podczas odtwarzania filmu wideo o jakości 720p przy jasności 60 nitów, siecią 3G w stanie wstrzymania i przy ustawieniu dźwięku, odtwarzanego na słuchawkach, na głośność domyślną.

Nowy Asus dostępny jest w cenie 2 399 zł (sam tablet) lub 2 799 zł (tablet ze stacją dokującą).

Źródło tekstu: Asus, wł

Komentarze
Zaloguj się