DAJ CYNK

Asus Transformer na iBood za 1160 zł

07.09.2013

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4633

Ważne 1

0

W serwisie iBood pojawiła się oferta z Asusem Transformer i fizyczną klawiaturą za 1159,95 zł. Koszt wysyłki to 29,95 zł.

W serwisie iBood pojawiła się oferta z Asusem Transformer i fizyczną klawiaturą za 1159,95 zł. Koszt wysyłki to 29,95 zł.

W ofercie jest wersja z 32 GB pamięci. Gwarancja na urządzenie to tylko 6 miesięcy, gdyż jest to urządzenie recertyfikowane (refurbished), czyli przez kilka dni używane. Przewidywany czas wysyłki to 20. września. Więcej szczegółów na stronie ibood.pl.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
9. ~Gość
0

2013-09-09 09:39:57

Asus Transformer to określenie całej gamy produktów Asusa. Jest dość spora różnica pomiędzy TF201, a np. TF700. W tekście zabrakło informacji o tym który model jest sprzedawany za 1160 zł

Odpowiedz

8. WitekT
0

2013-09-07 21:02:43

dred: drogi czytelniku, a może trochę czytania ze zrozumieniem, żeby nie wprowadzać czytelników w błąd? Gdzie napisałem, że produkt nie jest przetestowany? Może być produktem nieużywanym, ale NAJCZĘŚCIEJ pochodzi z 10-dniowych zwrotów w różnych krajach. Więc najczęściej jest używany kilka dni, dlatego jest sprzedawany z jasnym określeniem "refurbished" i ceną rekompensującą to, że może nie mieć oryginalnej folii na wyświetlaczu albo może mieć lekko uszkodzone pudełko lub pudełko zastępcze. Jest pełnowartościowy funkcjonalnie. Następnym razem, zanim coś zarzucisz, to proponuję dobrze wczytać się w newsa, a nie snuć jakieś teorie na temat tego, co mogłem mieć na myśli. :-)

Odpowiedz

7. ~gosciu
1

2013-09-07 20:56:17

w znakomitej wiekszosci po serwisowy ale takie stwierdzenie klientowi nasowa wniosek iz byl uszkodzony a on nie chce czegos co bylo popsute bo to przeciez gorsze wiec zamiast prawdy powstaja puzniej takie wiatki jak recertyfikowane mowiace nic o pochodzeniu i przjsciach

Odpowiedz

6. ~dred
0

2013-09-07 18:03:03

Drogi redaktorze, jeśli reklamować sklep, to do końca uczciwie: Produkt z dopiskiem ?recertyfikowany? oznacza oryginalny produkt, który został przetestowany i sprawdzony, aby funkcjonować prawidłowo, a więc jest wolny od wad. Produkt z dopiskiem ?recertyfikowany? może być produktem nieużywanym, zwróconym przez klienta i jest zatem zasadniczo ?nowy?; produkt z dopiskiem ?recertyfikowany? może być produktem zwróconym w ramach gwarancji i sprzedawanym ponownie przez producenta po usunięciu wad i sprawdzeniu jego poprawnej funkcjonalności. Opakowanie może nosić ślady użytkowania.

Odpowiedz

5. ~piter
1

2013-09-07 13:36:00

Fajny tablet, ale już trochę stary - specyfikacje nowych podwoiły się praktycznie. Poza tym troszkę ciężki. Miałem go i galaxy taba 8.9 przez jakiś tydzień i szczerze mówiąc przy mojej gloryfikacji asusa - zmieniłem zdanie. Z samsunga po prostu się korzystało dużo wygodniej. A z klawiatury w sumie i tak i tak nie korzystałem. Od pisania jest komputer, a nie tablet.

Odpowiedz

4. ~Łukasz
1

2013-09-07 12:14:53

Przewidywany czas wysyłki jest 20 września, a nie 30 sierpnia.

Odpowiedz

3. WitekT
1

2013-09-07 12:14:45

1,2: poprawione na 20. września - dzięki za zwrócenie uwagi. :-)

Odpowiedz

2. ~bs
1

2013-09-07 12:13:28

rok mamy czekać na wysyłkę :)

Odpowiedz

1. ~
1

2013-09-07 12:13:03

wysyłka 30 sierpnia? No super, szkoda że mamy 7 września.

Odpowiedz