DAJ CYNK

Asus Padfone Infinity - perfekcyjna transformacja

25.02.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4546

Ważne 6

1

Asus Padfone Infinity to trzecia generacja hybrydowych smartfonów, które przekształcić można w tablety i netbooki. Specyfikacja rzuca na kolana.

Asus Padfone Infinity to trzecia generacja hybrydowych smartfonów, które przekształcić można w tablety i netbooki. Specyfikacja rzuca na kolana.

Nowy Asus Padfone Infinity wyposażony został w 5-calowy wyświetlacz FullHD (1080 x 1920 pikseli, 441 ppi), cztery rdzenie Krait 300 taktowane zegarem 1,7 GHz (Snapdragon 600), 2 GB pamięci RAM, 64 GB pamięci wewnętrznej (plus czytnik kart i 50 GB w chmurze), łączność HSPA+ i LTE o prędkości pobierania do 100 Mb/s.Zastosowany w urządzeniu aparat fotograficzny rejestruje zdjęcia 13 Mpix i filmy FullHD - te ostatnie można nagrywać również przednią kamerką 2 Mpix o jasnym obiektywie F/2.0. Główny aparat (również F/2.0) do zaoferowania ma świetny tryb zdjęć seryjnych pozwalający wykonać aż 100 zdjęć w serii z prędkością 8 klatek na sekundę.

Aluminiową szczotkowaną obudowę typu unibody wykończono grubą, podwójnie anodyzowaną ramą z błyszczącego aluminium. W metalowej skorupie umieszczona została bateria o pojemności 2400 mAh, oferująca do 19 godzin rozmów głosowych (3G), 6,5 godziny przeglądania Internetu, 9 godzin oglądania filmów lub do 410 godzin czuwania.

Czas ten wydłużyć można trzykrotnie podpinając telefon do stacji dokującej wyposażonej w baterię o pojemności 5000 mAh, która transformuje smartfon w 10,1-calowy tablet. Tym razem producent wziął sobie do serca uwagi użytkowników i stacja dokująca oferuje rozdzielczość 1920 x 1200 pikseli. Zarówno ekran smartfonu, jak i stacji dokującej pokryty został powłoką redukującą zbierania odcisków palców.

18 mm membrana głośnika i trzecia generacja Sonic Master Audio sprawiają, że w trybie tabletu nowy Padfone oferuje niespotykaną w tej kategorii sprzętu jakość i głośność dźwięku. Dodatkowym udogodnieniem są profile dźwiękowe pozwalające w zależności od sytuacji włączyć tryb odtwarzania gier, filmów, głosu etc.Asus Padfone Infinity trafi do sprzedaży w kwietniu w cenie 999 euro (zestaw smartfon + stacja dokująca). Producent póki co nie zaprezentował dedykowanej doczepianej klawiatury QWERTY z dodatkową, trzecią baterią, która znana była z poprzednich Padfone'ów.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Asus, wł

Komentarze
Zaloguj się