DAJ CYNK

ASUS MeMO Pad FHD 10 LTE na polskim rynku

12.10.2013

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5

Ważne 3

0

ASUS wprowadził na polski rynek tablet MeMO Pad FHD 10 LTE, wyposażony w wydajny procesor Qualcomm Snapdragon S4 Pro oraz moduł LTE.

ASUS wprowadził na polski rynek tablet MeMO Pad FHD 10 LTE. Tablet działa pod kontrolą systemu Android 4.2 "Jelly Bean". Sercem urządzenia jest wydajny procesor Qualcomm Snapdragon S4 Pro pracujący z częstotliwością 1,5 GHz, który do dyspozycji ma 2 GB pamięci RAM. W urządzenie wbudowane jest też 16 lub 32 GB pamięci, którą można rozbudować za pomocą kart microSD. Dodatkowo wszyscy użytkownicy mogą korzystać z 5 GB przestrzeni dyskowej w ASUS WebStorage.

MeMO Pad FHD 10 LTE sprawdzi się w elektronicznej rozrywce. Matryca Full HD (1920 x 1200) gwarantuje wysokiej jakości obraz, co jest szczególnie ważne podczas oglądania filmów i przeglądania stron internetowych. Technologia IPS zapewnia szerokie kąty widzenia (do 178°) oraz żywe i wyraziste kolory obrazu.

Urządzenia posiada dwa aparaty cyfrowe: 1,2-megapikselowy z przodu i 5-megapikselowy z tyłu, które umożliwiają robienie zdjęć oraz nagrywanie filmów w wersji HD.

Tablet jest sprawdzi się u osób ceniących przede wszytki mobilność. Przy wadze wynoszącej 572g i 9,9 mm grubości urządzenie pozwala na 10-godzinną pracę na jednym ładowaniu baterii. Dzięki modemowi LTE użytkownicy mają szybki i nieprzerwany dostęp do internetu

MeMO Pad FHD 10 LTE występuje w dwóch kolorach - niebieskim oraz białym. Urządzenie dostępne jest już w sprzedaży w cenie 1799 zł.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia tabletu w katalogu.

Źródło tekstu: ASUS

Tagi: asus
Komentarze
Zaloguj się