DAJ CYNK

Apple "wypożyczy" od Samsunga wielozadaniowość

14.05.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 39

Ważne 2

2

Według 9to5Mac, Apple planuje wprowadzenie pracy na podzielonym ekranie iPadów w nadchodzącej aktualizacji iOS do wersji 8. To jedna z funkcji, którą Samsung promuje swoje tablety jako lepsze od iPadów.

Według 9to5Mac, Apple planuje wprowadzenie pracy na podzielonym ekranie iPadów w nadchodzącej aktualizacji iOS do wersji 8. To jedna z funkcji, którą Samsung promuje swoje tablety jako lepsze od iPadów.

Praca na dwóch otwartych w tym samym czasie oknach dostępna jest w wybranych urządzeniach z Androidem, jak i we wszystkich tabletach z Windows 8 i Windows 8 RT. Teraz funkcję tę wprowadzić ma również Apple.

Tak w swojej reklamie tę formę wielozadaniowości promuje Samsung:



Źródło tekstu: 9to5Mac

Tagi: apple iOS ios 8
Komentarze
Zaloguj się
0

2014-05-15 08:27:57

@25 - jeżeli to fakt, a nie fikcja to zawsze można korzystać ze zwykłych aparatów czy kamer. Tam, żadnego sygnału nie wyślą.

Odpowiedz

25. ~a
0

2014-05-14 21:06:44

A to widzieliscie http://tech.wp.pl/kat,1009539,title,Apple-pomoze-ukrywac-zaniedbania-policji,wid,16602725,wiadomosc.html

Odpowiedz

24. ~Jacek
-1

2014-05-14 19:58:25

A Applefan siedzi teraz w kacie i placze bo Apple kolejny raz ukradlo innym technologie za potem beda ja przedstawiac jako swoja we wspolpracy z amerykanskim wymiare sprawiedliwosci.

Odpowiedz

23. ~tata
0

2014-05-14 16:57:37

Kazda nowinka to radosc dla moich pieniedzy

Odpowiedz

22. ~Husek
0

2014-05-14 16:36:38

@19: pÓki!pozdrawiam

Odpowiedz

21. ~Kuzyn1920
-1

2014-05-14 16:26:56

@obserwator(czytaj...apple_fan) Nas tym nickiem nie zwiedziesz. To jak oszukiwanie św. Mikołaja że sie było grzecznym cały rok!

Odpowiedz

20. ~Ajmak
0

2014-05-14 16:22:14

Dla ogryzka to krok milowy, no cóż stają się jak inni, wyjątkowość znika.

Odpowiedz

19. ~obserwator
-1

2014-05-14 15:13:24

Przeczytałem tytuł wiadomości i już wiedziałem kto jest autorem tego posta. Nie chcę się wtrącać w Waszą robotę ale temat ten miał chyba wywołać kolejną wojenkę wyznawców różnych systemów (jak widać powyżej skutecznie). Jak pojawi się iOS 8 z tą funkcją to jak najbardziej piętnować producenta, puki co to ta informacja jest w stylu "ktoś coś tam słyszał". Merytorycznie wiadomość bez znaczenia jak na tematykę telepolis, natomiast dziecinada w komentarzach aż szczypie w oczy.Mam nadzieję, że konstruktywna krytyka jest tu akceptowalna. Pozdrawiam!

Odpowiedz

18. ~GDZIE JEST APPLEFAN ?
2

2014-05-14 14:29:38

GDZIE JEST APPLEFAN ??????/

Odpowiedz

17. dumelosw
-2

2014-05-14 14:03:32

na pewno dużo bardziej to dopracują i będzie wow

Odpowiedz

16. ~Kuzyn1920
1

2014-05-14 13:48:42

Nie odpowiadajcie za Niego. Sam sie chłopak wypowie jak bedzie miał dostęp do Internetu :] a jestem ciekaw opinii specjalisty.

Odpowiedz

15. Mila89
0

2014-05-14 13:37:05

Teraz applefana nie ma ciekawe czemu? :D czyzby dlatego ze musialby przyznac ze jego "super innowacyjna i pionierska" firemka apple ZAPOZYCZA rozwiazania od Samsunga?

Odpowiedz

14. ~skalarek
2

2014-05-14 13:30:34

No cóż, ale jeśli już mamy się ścigać to pierwsze coś takiego w wydaniu tabletowym wprowadził Microsoft w swoich aplikacjach pełnoekranowych w Win 8.

Odpowiedz

13. ~sacad
0

2014-05-14 13:14:12

Nightkriss - widzisz applefan swoją postawą stworzył efekt odwrotny do tego który zamierzał, czyli zniechęcił sporą grupe ludzi do produktów jabłka. Przy okazji nakręcił sporo ludzi do tworzenia wokół firmy czarnego PR. Na miejscu Apple oskarżyłbym Applefana za antyreklame ich produktów.

Odpowiedz

12. Tomash
0

2014-05-14 13:13:21

Zaczyna mnie to wszystko śmieszyć. Starsi użytkownicy pamiętają pewnie początki wojny PalmOS z Windows Mobile. Co wówczas było argumentem za WM, który Microsoft twardo wykorzystywał? Właśnie wielozadaniowość, która na Palmach ograniczała się w zasadzie do odtwarzania muzyki w tle :D Potem ludzie zachłysnęli się iOS, na zasadzie - nie potrzebujemy super zaawansowanych funkcji, potrzebujemy szybkości i prostoty. Trend chyba zaczyna znowu się odwracać.

Odpowiedz