DAJ CYNK

Apple wymienia wadliwe akumulatory w iPhone'ach 5

25.08.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3559

Ważne 7

1

Apple rozpoczął akcję bezpłatnej wymiany akumulatorów w iPhone'ach 5. Program wymiany dotyczy niewielkiej liczby urządzeń sprzedanych w okresie od września 2012 roku do stycznia 2013 roku.

Apple rozpoczął akcję bezpłatnej wymiany akumulatorów w iPhone'ach 5. Program wymiany dotyczy niewielkiej liczby urządzeń sprzedanych w okresie od września 2012 roku do stycznia 2013 roku.

Zobacz: Samsung naśmiewa się z przytulonych do ścian użytkowników iPhone'ów
Wykryta w kłopotliwej partii iPhone'ów usterka powoduje nieprawidłowe ładowanie akumulatora oraz skraca czas pracy smartfonu. Program wymiany akumulatorów już ruszył w USA i Chinach, a od 29. sierpnia będzie dostępny też w innych krajach.

Zobacz: Apple wymienia niebezpieczne ładowarki
Zobacz: Sposób Apple na zasięg w iPhone 4 - darmowy "bumper"

Apple sugeruje uprzednią naprawę telefonu w razie większych usterek, które mogłyby skomplikować proces wymiany akumulatora (np. pęknięty ekran). To czy nasz iPhone należy do wadliwej partii urządzeń i tym samym kwalifikuje się do programu Apple'a sprawdzić można pod tym adresem.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Apple, wł

Komentarze
Zaloguj się
20. ~sidaluka
0

2014-09-13 20:14:29

Witam, dowiedzialm sie o procesie wymiany iphone 5 od znajomego, skorzystalam bo darmowa...ale caly problem jest w tym ze otrzymalam decyzje z salonu iphone iz nie zostane objęta procesem wymiany bo mam ekran w tel nieoryginalny...WTF telefon zakupilam w salonie orange , mam go od nowosci, zapakowanego oryginalnie, nie bylam z nim w zadnym serwisie bo nic mi sie z nim nie dzialo...mam sie odwolac od tej decyzji !!!!!! POMOZCIE !!!!!!

Odpowiedz

19. l3p
0

2014-08-26 13:59:06

Mówcie co chcecie ja posiadam IPhone 5 od nowości czyli od marca 2013 i tak płynnego, bez żadnych zawieszek telefonu jeszcze nie miałem. Wiem, ze moim następnym telefonem tez bedzie IPhone tyle, ze 6 !!!

Odpowiedz

0

2014-08-26 06:24:55

Ciekawe czy tak "sami z siebie wymieniają" czy jakieś amerykańskie media opisały problem i postawiły jabuszkową firmę pod ścianą i ciekawe czy jakby te same "media" opisały podobny problem w innym smartfonie czy producent również zdecydowałby się na podobna "globalną akcje wymiany baterii"?

Odpowiedz

17. ~antyjelop
0

2014-08-25 23:42:10

polaczki - co za dziwni ludzie, jezdza golfem od niemca, nosza androszmartfony, kupuja najtansze telewizory, pralki, podcieraja dupy papierem z biedronki i pluja na wszystkich innych co wychylaja sie ponad srednia!!! Boli Cie ze Apple zarabia te wziete przez ciebie z kosmosu 500 funtow? to wymysl cos rozsadnego i zacznij sprzedawac to z marza 100, 200% - kto Ci broni?

Odpowiedz

16. ~antyjelop
0

2014-08-25 23:38:20

a na kazdym chlebie za 2zl piekarz zarabia 1zl - i co z tego wynika?

Odpowiedz

15. ~Calm7
-2

2014-08-25 23:00:11

To pęknięta szybka utrudnia wymianę baterii?? Niesamowite! Jak można skomplikować wymianę tak prostej rzeczy jak bateria w smartfonie...

Odpowiedz

14. ~JustMe
0

2014-08-25 22:40:56

@12 A na każdym IPhone producent zarabia jakieś 500? :)

Odpowiedz

13. ~JustMe
0

2014-08-25 22:37:13

@12 Napewno nie przeplacaja właściciele Bugatti Veyron, bo do każdego auta producent dopłaca 1 mln funtów...

Odpowiedz

12. ~lolek
0

2014-08-25 22:17:11

czyli ci ktorzy nie jezdza Dacia a VW czy wyzej to tez przeplacaja?

Odpowiedz

11. ~pabloki
2

2014-08-25 21:17:43

jak sie przepłaca za itelefona to jasne że wymieniają w ramach przyznania sie do błędu a raczej w obawie przed masowymi pozwami.

Odpowiedz

10. ~jolek
-2

2014-08-25 20:52:38

ktory producent szmartfonow z Androidem przyznal sie podobnej wpadki i mial program wymiany?

Odpowiedz

9. l3p
-2

2014-08-25 19:23:06

rządzi*

Odpowiedz

8. l3p
-2

2014-08-25 19:22:49

A jednak, sprawdziłem kwalifikuje sie do wymiany. Wiec w piatek uderzam do salonu ;) Wymieniają to trzeba brac. Apple rzadxi

Odpowiedz

7. ~r
0

2014-08-25 19:15:30

Łał, wimieniają akumulatory? Emejzing :-D

Odpowiedz

6. ~Staszi
0

2014-08-25 16:25:24

Niewielka liczba w tak długim okresie?Ktoś tu broni jabłka :)

Odpowiedz