DAJ CYNK

Apple Watch sprzedaje się lepiej niż cała konkurencja razem

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4041

Na rynku smartfonów iOS nieco stracił w porównaniu do Androida, a Huawei coraz bardziej zbliża się do Apple'a w liczbie sprzedanych telefonów. Jednak na rynku inteligentnych zegarków Amerykanie nie mają sobie równych.Na rynku smartfonów iOS nieco stracił w porównaniu do Androida, a Huawei coraz bardziej zbliża się do Apple'a w liczbie sprzedanych telefonów. Jednak na rynku inteligentnych zegarków Amerykanie nie mają sobie równych.

Apple sprzedał więcej takich produktów niż cała konkurencja razem wzięta. W całym roku 2017 amerykańska firma sprzedała 17,7 mln Apple Watche'y co przełożyło się na 53,01% rynku. Drugi w kolejce Samsung 3,6 mln sprzedanych urządzeń. Jego inteligentne zegarki pracujące pod kontrolą Tizena uzyskały 10,90% udziału w rynku. Na dalszych pozycjach znaleźli się Garmin (2,7 mln i 8,24%) oraz Fossil (1,8 mln i 5,35%).

Trzeba jednak pamiętać o jednym - sukces Apple'a (oraz Tizena, któremu udało się pokonać Android Wear) nie oznacza wcale sukcesu samych inteligentnych zegarków..

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: idc, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu