DAJ CYNK

Apple Watch na początku 2015 roku

06.10.2014

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3245

Ważne 1

5

Apple zaprezentował swoją wizję inteligentnego zegarka we wrześniu. Jednak z jego zakupem trzeba będzie jeszcze trochę poczekać.

Apple zaprezentował swoją wizję inteligentnego zegarka we wrześniu. Jednak z jego zakupem trzeba będzie jeszcze trochę poczekać.

Brian Blair, analityk Rosenblatt Securities uważa, że Apple Watch nie trafi do sprzedaży wcześniej niż w lutym 2015 roku. Winne są temu problemy z produkcją urządzenia. Główni dostawcy Apple są w stanie wyprodukować części do 15 mln sztuk zegarka. Apple widzi ogromny potencjał w tego typu gadżetach i oczekuje produkcji sięgającej 20-25 mln sztuk.

Nie jest jeszcze nawet znana dokładna cena Apple Watch. Pierwsze zapowiedzi mówią o 349 dolarach za podstawową wersję zegarka. Jego cena w Watch Edition, pokryta 18-karatowym złotem, może kosztować 1999 dolarów, natomiast urządzenie wykonane ze stali nierdzewnej i pokryte szafirowym szkłem ma być wycenione na 999 dolarów.

Zobacz: Apple Watch - nowa kategoria sprzętu Apple'a

Źródło tekstu: gsmarena; wł

Komentarze
Zaloguj się
12. ~Jarek
0

2014-10-08 12:08:02

@11 Biorąc pod uwagę twoją pisownię, nic dziwnego że obsługa orange jest niemiła :D

Odpowiedz

11. ~Sztubawski
0

2014-10-07 08:03:58

Niezły gadget, takie zegarki dobre w pracy. Jak szef nie widzi to pykam po internecie a jak wchodzi do biura to udaje ze sprawdzam ktora jest godzina hehe . bylke nje kupywac w orange, nje zniosze takich cen i obslugi klienta. kiedy oni zrozumieja ze z klijentem sie nie wygra.

Odpowiedz

10. ~janek
0

2014-10-07 07:56:52

jak tam nasze polskie biedne pryszcze - wszystkie zale juz wylane?

Odpowiedz

9. wlo
0

2014-10-07 07:41:44

potter28 - dobry zegarek zdecydowanie więcej kosztuje ;-) Świat zawsze to wiedział - dobre musi kosztować ;-) Inna sprawa, czy TAKIE zegarki są ludzkości potrzebne? No mechanicznych dzisiaj niemal nikt już nie nosi - dlaczego? Bo drogie?

Odpowiedz

8. ~pabloki
0

2014-10-06 23:30:04

at5.6. Ty piszesz komentarz a później piszesz znowu demaskujac siebie jako nie ty. Cóż za przewrotna logika podszywac się za siebie a następnie samemu demaskowac to. Niepojęte wprost

Odpowiedz

7. ~Piotrek
0

2014-10-06 23:16:13

A windowsa 95 sie na nim uruchomi?? Jak nie to nie chce :P

Odpowiedz

5. ~Calm7
-3

2014-10-06 23:02:35

to jest typowy gadget i to dla miłośnikow i fanboys aple. Nie będzie pasować do mojej noki 5320

Odpowiedz

4. ~JustMe
-2

2014-10-06 22:42:21

Dla Nowaka to nie wydatek.... Nie takie zegarki szpaner nosił :D

Odpowiedz

3. ~Felipe
1

2014-10-06 22:40:47

Akurat 1000zł za zegarek to nic dziwnego. Spójrz na Tag Heuer, Longines itp.

Odpowiedz

2. ~Xxx
0

2014-10-06 22:30:27

i ladowac trzeba baterie co 1-2 dni hahaha

Odpowiedz

-1

2014-10-06 22:12:26

ponad 1k zł za zegarek... dokąd ten świat zmierza?

Odpowiedz