DAJ CYNK

Apple Watch - ile wytrzyma bez ładowania?

28.10.2014

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5445

Ważne 4

3

Żywotność akumulatora była pomijaną informacją podczas premiery Apple Watch. Na jej temat wypowiedział się Tim Cook i jego słowa nie napawają optymizmem.

Żywotność akumulatora była pomijaną informacją podczas premiery Apple Watch. Na jej temat wypowiedział się Tim Cook i jego słowa nie napawają optymizmem.

W zasadzie jedyną informacją na temat akumulatora Apple Watch było zdanie mówiące o konieczności ładowania go co noc. Jednak słowa dyrektora generalnego Apple nie do końca to potwierdzają.

Na pytanie o żywotność akumulatora Tim Cook stwierdził, że zegarek będzie wymagał ładowania co noc, ale wszystko zależy od intensywności korzystania z urządzenia. Nie ma więc pewności, że Apple Watch na pewno pozwoli na dobę bezproblemowego użytkowania, co jest podstawą w przypadku tego typu gadżetów. Zegarek nie jest smartfonem, który można zostawić na biurku i naładować w dowolnym momencie. Większość użytkowników chciałoby go mieć na ręce przez cały dzień.

Dotychczasowe informacje wskazują na to, że aż do przyszłorocznego pojawienie się zegarka Apple na rynku nie dowiemy się ile jest on w stanie wytrzymać bez ładowania.

Zobacz: Apple Watch na początku 2015 roku
Zobacz: Apple Watch - nowa kategoria sprzętu Apple'a

Źródło tekstu: businessinsider; wł

Komentarze
Zaloguj się
40. ~mały calmik(potomek calma7)
0

2014-10-29 20:30:48

at39. to ty jesteś polak ? głowe bym dał ,że turek , białorusin czy inny niemiec. z przebiegu rozmow widać ,że ty jesteś agresorem a antykrytykant broni naszej dobrej opini jako polaków. ty to nie ogół. czesto jak widze uciekasz sie do ogółu a gdy palniesz głupote a jak z tym s....m . wolnośc tak , ale nie napadanie na innych a jakie stosujesz ekspercie od kupy

Odpowiedz

39. Maniiiek
-1

2014-10-29 17:54:05

Jestem Polakiem. Zaatakowałeś ogół więc i mnie. Mamy wolność słowa i każdy ma prawo wyrażać swoją opinię. Ehhh jednak trollowi odpowiedziałem:(

Odpowiedz

37. Maniiiek
-1

2014-10-29 13:39:58

Nie ja mam z tym problem, to po pierwsze. Jak na razie to ty masz kilka komentarzy na temat *** ja tylko jeden. Widzę trafiłem na twojego konika. Po trzecie i ostatnie: albo wypowiedz się wreszcie na temat zegarka albo zamilknij bo śmietnik się robi. Z góry zaznaczam, że pozostałe posty nie na temat będę ignorował. I nie, taktyka: "tak mu dowalę, że przestanie ignorować!" nie zadziała. Znam gorszych trolli od ciebie.

Odpowiedz

35. Maniiiek
-1

2014-10-29 11:59:50

Aaa bo to wycieczkami na wycieczki odpowiadać nie wolno... Zapomniałem. Obrażać to my ale nie nas, co? Ale liczyłem na jakiś argument pomiędzy tymi wynurzeniami i niestety, zawiodłem się. Weź idź być gdzieś indziej. Np. Na telix bo tam nie zaglądam.

Odpowiedz

33. Maniiiek
0

2014-10-29 08:09:00

@32 farciarz, mój gubi klatki zamiast płynnie działać. Jakieś 60 razy na mnutę jak liczyłem.

Odpowiedz

32. mikkel
1

2014-10-29 07:56:16

Dodam jeszcze że ten mój zegarek pokazuje godzinę odrazu jak na niego spojrzę, nic się nie zacina, nie laguje.

Odpowiedz

31. mikkel
1

2014-10-29 07:54:25

Ten zegarek jest dla lanserów i nie ma znaczenia czy wytrzyma pół dnia czy kilka dni. Ważne żeby go mieć. Tylko to się liczy.Zawsze można się lansować z wyłączonym zegarkiem jeżeli dana osoba jest lanserem biedniejszym i nie stać jej na drugi i trzeci zegarek.Ja swój zegarek kupiłem 8 lat temu i za 100zł i jak dotąd nie musiałem wymieniać baterii. Śmiać mi się chce jak widzę takie "bajery".

Odpowiedz

30. Maniiiek
0

2014-10-29 07:21:20

@24 już podaję: zegarek Perfect (tanie badziewie za 20zł) - 4-5 lat na baterii. A lepsze zegarki to i po kilkanaście trzymają. Wiem, że dla ludzi twojego pokroju to może być szok ale... zegarek jest przede wszystkim od pokazywania czasu. Zegarek, który nie potrafi tego robić bez ciągłego podłączania do ładowarki tak się nadaje do tej roli jak ty do roli intelektualisty - czyli wcale.

Odpowiedz

29. Tuldor88
1

2014-10-29 06:08:54

Jak biblijnie - cudowne rozmnożenie... Calma. Ech, dlaczego do dodawania wpisów nie jest wymagane zalogowanie się?Co zaś do samej zabawki (bo to zabawka a nie poważne urządzenie patrzac na słowa Tima) - pewnie będzie trzymać jeden dzień jak nie używamy, a przy użyciu... shit happens. Zegareczek dla fanów(fanatyków)...

Odpowiedz

28. ~Calm7
0

2014-10-28 23:22:43

nie bądź niemiły. Razem współdzielimy nasz nick i ktoś może poczuć się zniesmaczony twoim wpisem

Odpowiedz

27. ~Calm7
0

2014-10-28 23:17:46

26). Kupisz? ty, złodziej? A nie ukradniesz?

Odpowiedz

26. ~Calm7
0

2014-10-28 22:04:21

a ja kupie ten zegarek.bateria nie musi długo trzymać. Ważne żeby miał budzik. Jak mnie obudzi i wytrzyma do 15 to będzie dobry zakup. Jestem grabarzem i teraz z uwagi na szybko zapadający pracujemy tylko do 15. Żaden z moich kolegów od szpadla nie ma takiego gadgetu jeszcze

Odpowiedz

25. ~
0

2014-10-28 21:41:46

"zegarek będzie wymagał ładowania co noc" - w praktyce ze trzy razy na dzień. Weź, idź się powieś na pasku od tego zegarka, Apple.

Odpowiedz

24. ~pabloki
0

2014-10-28 21:33:21

ten specjalista od kup z nr 7 poda inne czasy działania. Bo porowna ten zegarek z ... 6 pakiem papieru toaletowego. I taki 6 pak to dopiero długo posluzy. Nie to co zegarek aple

Odpowiedz

23. ~600XYXXX0
0

2014-10-28 21:32:41

Miałem kiedyś zegarek Mazo, 7-melody chrono i trzymał mi na baterii jakieś 12-14 miesięcy;-)

Odpowiedz