DAJ CYNK

Apple sprzedał miliard iPhone'ów

28.07.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2769

Ważne 5

3

Firma Apple ogłosiła, że sprzedała już ponad 1 mld smartfonów iPhone. Informację o pokonaniu kolejnego kroku milowego przekazał na spotkaniu pracowniczym Tim Cook, szef Apple'a.

Firma Apple ogłosiła, że sprzedała już ponad 1 mld smartfonów iPhone. Informację o pokonaniu kolejnego kroku milowego przekazał na spotkaniu pracowniczym Tim Cook, szef Apple'a.

Miliardowy iPhone sprzedany został w zeszłym tygodniu. Jak przekonuje Cook, iPhone stał się jednym z najważniejszych, zmieniających świat i odnoszących sukces produktów w historii.

Informacja przekazana została tuż po ogłoszeniu fatalnych wyników sprzedaży w II kwartale.

Zobacz: Wyniki Apple'a po 2Q2016

Źródło tekstu: Apple, wł

Komentarze
Zaloguj się
20. ~Darek
0

2016-07-29 14:28:08

Sprzedali ale nie mnie

Odpowiedz

19. ~Tomek Kucharz
0

2016-07-28 19:31:03

@18.: Pierścionek, który dałeś żonie też nosi w etui i owinięty folią? :-)

Odpowiedz

18. tomunia
0

2016-07-28 19:19:22

Ja właśnie kupiłem żonie drugiego. Pierwszy iP 4s po 3 latach dalej śmiga bateria jak nowa sam telefon w etui i z folią używany niczym nie różni się od nowego. Teraz SE różowy oczywiście mam nadzieję że też posłuży

Odpowiedz

17. ~Tomek Kucharz
0

2016-07-28 18:11:43

I/''ll buy the iPhone number 2000000000 :-)

Odpowiedz

16. ~Hotelarz
0

2016-07-28 14:48:12

@6, Każdą metodę da się złamać i zablokować jak się chce i się nie boi służb, nie na darmo są hakerzy na świecie.

Odpowiedz

15. ~%$
0

2016-07-28 14:42:13

sorry it was for 9

Odpowiedz

14. ~%$
0

2016-07-28 14:39:48

8. you also but in Poland

Odpowiedz

13. PLANET
0

2016-07-28 14:32:59

Ja niestety dwa, w dodatku ten iPong SE nie ma konkurencji, ale trzymam się twardo ; )

Odpowiedz

12. PLANET
1

2016-07-28 14:32:22

"Jak przekonuje Cook, iPhone stał się jednym z najważniejszych, zmieniających świat i odnoszących sukces produktów w historii."Tak, spopularyzował ekran pojemnościowy.Jeez.

Odpowiedz

11. ~nmn
0

2016-07-28 14:32:18

8 no ja nie kupiłem żadnego. Czy to coś oznacza..? ;-)

Odpowiedz

10. vonski
0

2016-07-28 14:30:37

@9: ale kupiłem używane, więc w statystykach mnie nie ma :)

Odpowiedz

9. ~pabloki
0

2016-07-28 14:23:18

8 shame on you.

Odpowiedz

8. vonski
0

2016-07-28 14:19:01

Chciałbym napisać "i żadnego nie kupiłem ja!", ale niestety- dwa razy popełniłem ten błąd, w zamierzchłych czasach :)

Odpowiedz

7. ~
0

2016-07-28 14:07:17

@4 niektorym pomaga w fapowaniu.

Odpowiedz

6. Red_PL
0

2016-07-28 12:26:28

@1 skup się chłopie i zacznij czytać ze ZROZUMIENIEM posty na telepolis (no chyba że masz problem z czytaniem). Było dokładnie opisane jaką metodologią posłużyło się FBI od odczytania danych z iPhone. I ta metoda dotyczy każdego telefonu i każdego systemu, nawet jakby ciebie podłączyli to jest szansa że coś znajdą, nie za wiele ale znajdą.

Odpowiedz