DAJ CYNK

Apple przewiduje o 20% mniejszą sprzedaż nowych iPhone'ów

08.06.2018

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5493

Ważne 1

4

Jak donosi Nikkei Asian Review, Apple ograniczył o 20% zamówienie na części do nowych iPhone'ów. Powodem ma być spodziewana słabsza sprzedaż tegorocznych urządzeń.



Jak donosi Nikkei Asian Review, Apple ograniczył o 20% zamówienie na części do nowych iPhone'ów. Powodem ma być spodziewana słabsza sprzedaż tegorocznych urządzeń.

Apple zamówił wcześniej części do 100 milionów smartfonów. Po czasie Amerykanie uznali jednak, że zamówienie trzeba skorygować i obecnie firmy współpracujące z Apple'em pracują nad produkcją części do 80 milionów telefonów.

Za produkcję tegorocznych iPhone'ów odpowiedzialne będą takie firmy jak Foxconn, Wistron i Pegatron. Najwięcej wyprodukuje oczywiście Foxconn, będzie on odpowiedzialny za całą produkcję modelu z przekątną 5,8 cala, 80-90% modelu z 6,5 cala oraz za 30% "budżetowego" modelu LCD. Wistronowi przypadło 10% modeli LCD - prawdopodobnie te przeznaczone na rynek indyjski. Resztę wyprodukuje Pegatron.

Zobacz: Apple utrudni użytkownikom lajkowanie na Facebooku
Zobacz: Apple wprowadza darmowe okresy próbne w AppStore

Źródło tekstu: Nikkei Asian Review

Tagi: apple
Komentarze
Zaloguj się
139. ~eryk
0

2018-06-11 10:17:36

@137, Spike to "słynny" Gatts (używa też innych nicków i domen) - znany analfabeta i największy bajkopisarz w polskim necie.

Odpowiedz

138. 2oneX_
0

2018-06-11 08:52:39

Tak czytam i uważam że spadek sprzedaży nie bierze się tylko z nasycenia rynku ale i przez takie osoby jak właśnie użytkownik mlody_pelikan nikt nie chce być z takimi osobami utożsamiany choć sam telefon może i jest dobry to nikt go normalny nie kupi.

Odpowiedz

137. ~
2

2018-06-10 22:29:16

136- a kim ty jesteś? Nawet „dwuszereg” to za trudne słowo dla ciebie. Nie mówiąc o spacjach po znakach interpunkcyjnych.

Odpowiedz

136. ~Spike
-1

2018-06-10 20:55:04

Lemingi od "Jabłka" w dwu szeregu zbiórka.Trzeba opracować plan działania ,żeby nam Apple za bardzo nie pod upadł.Jako ,że Facebook czy Instagram jest liczny w społeczności wysyłajcie ,że przyszłym produktom od powyższej firmy nic nie podskoczy.No przecież nie może być ,że firma zamiast 15miliardów dolarów w kwartał zarobiła tylko 12miliardów dolarów.Trzeba ich wspomóc bo przecież bo znajdą się na skraju bankructwa.

Odpowiedz

125. ~Realista
1

2018-06-10 12:57:38

Za 3500 to ja wolę pojechać na tydzień do hotelu SPA i odpocząć a nie jakieś zgnile drogie jabłka kupować ☺

Odpowiedz

124. berecik
1

2018-06-10 12:40:37

Dopiero co gadali, że sprzedaż iPhonów była tylko nieco niższa , a zyski i tak sporo wyższe. Może rzeczywiście teraz ograniczą o te 20% produkcje, ale i tak kasa będzie im się zgadzała przy obecnych cenach sprzedaży.

Odpowiedz

122. ~Niezgodna Niezadowolona 7
0

2018-06-10 12:12:04

121). No na błèdach człowiek siè uczy, teraz pozałowałes kasy na ajfona, ale za kilka tygodni wròcisz na salony i do majestatu kupujàc ajfona;-)PS. Kurcze, to ja juz wolè kupić jakiegos wypasionego Casio na rèkè i jeszcze zostanie mi kupa szmalu!:-) :-)

Odpowiedz

121. ~Realista
0

2018-06-10 11:57:08

Ale tu ludzie mają problemy życiowe ☺ No że sobie nie kupiłem Jabłka za 4.ooo tylko Szajsunga J5 za 500zl? No naprawdę ręce i majtki opadają. Nie ma sensu sponsorowac wielkie amerykańskie korporacje. Wszystko i tak letnie w gruzach i Daleko Wschód przejmie biznes wszelaki☺ oj lemingi i pelikany. Żal mi was.

Odpowiedz

116. ~frasag
-1

2018-06-10 10:43:47

Ale mi obrodziły minusy!!! i to w krótkim czasie- Raduje się serce, raduje się dusza!!!

Odpowiedz

115. ~Niezgodna Niezadowolona 7
-1

2018-06-10 10:34:30

112). Tylko nie potràć pelikana, bo siè firma apple zapłacze:-D...chociaz znane sà przypadki, ze dopiero WTEDY ludzie siè zmieniajà gdy zobaczà ,,jasnosć"

Odpowiedz

114. ~Niezgodna Niezadowolona 7
-1

2018-06-10 10:30:51

pelikan.Uwazasz siè za màdralè, inteligenta, a do tej pory nie odpowiedziałes mi na zadne pytanie, czego siè boisz? Zmiany w poglàdach? Podobno zdania nie zmienia tylko.....:-D*113). No wkurza, ale to pikus przy problemach szpitalnych, z konowałami, pañstwem, itp itd...

Odpowiedz

113. ~frasag
-2

2018-06-10 10:28:08

@111: masz rację- ale to wkurza- jak widać to nie tylko mnie:Gość wyżej s*a niż d**ę ma. Bo na pewno tu są bogatsi od niego i się nie afiszują.

Odpowiedz

112. ~polaczek,biedaczek,cebulaczek
0

2018-06-10 10:26:31

Zamiast iPhona to ja za tą cenę kupię sobie samochód.:-D

Odpowiedz

111. ~Niezgodna Niezadowolona 7
-3

2018-06-10 10:21:05

frasag, przymknij oko, nie masz wièkszych problemòw niz pelikan..Zebysmy tylko pelikana na głowie w zyciu mieli...

Odpowiedz

110. ~frasag
-3

2018-06-10 10:12:03

Czerwony: nie mam takiej opcji- tylko po najechaniu na zalogowany nick mam opcję ZABLOKUJ- wtedy pojawia się krzyżyk i chyba o privka chodzi. No cóż- trudno- kupię sobie okulary z klapką i będę ją opuszczał w razie potrzeby. :)

Odpowiedz