DAJ CYNK

Apple promuje Apple Watch

22.10.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3201

Ważne 6

5

Apple postanowił zaprezentować możliwości swojego smartwatcha w krótkich, 15-sekundowych spotach reklamowych.

Apple postanowił zaprezentować możliwości swojego smartwatcha w krótkich, 15-sekundowych spotach reklamowych.

Funkcje zegarka Apple zostały podzielone tematycznie na filmy o nazwie - Dance, Kiss, Style, Play, Travel, Skate i Move. W każdym z nich prezentowane są inne funkcje, jakimi dysponuje Apple Watch.

<: F2414 :>

<: F2415 :>

<: F2416 :>

<: F2417 :>

<: F2418 :>

<: F2419 :>



Zobacz: Polskie ceny Apple Watch

Źródło tekstu: Apple; wł

Komentarze
Zaloguj się
12. ~Ja±
0

2015-10-24 10:29:39

11). apple się nie dostosuje, bo im to zwisa - wolą zmielić swoje wyroby, niź zmniejszyć ceny.

Odpowiedz

11. ~Darek
0

2015-10-24 09:56:00

Apple robi fajne rzeczy, ale cenowo nie dostosowane do naszego rynku, a i systemowo ograniczające użytkownika. Te produkty nie są dla mnie....

Odpowiedz

10. ~bdk
1

2015-10-23 13:33:24

Nie no proszę ani to ładne ani funkcjonalne a poza tym cholernie drogie, jakoś ładniejszy jest samsung gear s2 no i zdecydowanie tańszy.

Odpowiedz

9. ~tata
0

2015-10-23 07:17:41

podstawowa wada, siri bez j polskiego

Odpowiedz

8. ~Darek
1

2015-10-22 18:56:54

Apple jak to Apple - na odpust w sam raz.

Odpowiedz

7. ~ola
1

2015-10-22 15:33:24

MMS ma?

Odpowiedz

6. ~rob
1

2015-10-22 14:59:51

Polska nie kupuje tego bo to jest drogie tak jak wszędzie, a u nas nie działa podstawowa funkcjonalność tego gadżetu jaką jest siri.

Odpowiedz

5. ~WalecznyMichas
1

2015-10-22 14:49:22

No no, niezly dzwiek ma ten zegarek, nawala tak ze biegajace, skaczace osoby słysza doskonaly dzwiek. Mogli by sie ostrac i dac tym ludziom sluchaki...A tak na serio, rekalmy spoko, minimalizm i &quot;konkretna tresc&quot;, ale tak po prawdzie o jakie funkcje chodiło autorom rozpoznalem moze w 2-3 rekalmach, ekran jest tak mały ze musiał bym włozyc głowe w monitor/televizor zeby zobaczyc o co tam chodzi. Doskonale obrazuje to rekama z &quot;SIRI play 80/''s music&quot; koles przykłada łape prawie do ust.Nie jestem targetem, nie kupie, i jak zwykle z Applem ( i ogolnie marketingiem jako takim) przerost formy nad trescia.

Odpowiedz

4. a_lex
0

2015-10-22 14:33:13

Zapewnie właściciele apple nie jadają cebuli - co najwyżej szalotkę.

Odpowiedz

3. ~user_delete27
3

2015-10-22 14:24:40

Red_PL - masz jakieś kompleksy? Miałeś ciężkie dzieciństwo? Pod każdym newsem o Apple widzę Twoje posty o cebuli, w związku z tym mam się czuć gorszy jeżeli nie kupię tej zabaweczki? Będę mniej &quot;trendi&quot; niż pozostali? Wyjaśnij mi o co Ci chodzi? To ja decyduję o tym na co wydaję własną gotówkę, nie Ty - prawda? Więc nie nazywaj mnie cebulakiem!Większość ludzi nie kupi tego paździerza nie dlatego ,że ich nie stać, tylko dlatego że jest im zbędny. Jasne?

Odpowiedz

2. Red_PL
-1

2015-10-22 13:49:05

Polska cebula i tak nie kupi.

Odpowiedz

1. ~
7

2015-10-22 13:38:40

Na dłuższe pewnie nie wystarczyło baterii.

Odpowiedz