DAJ CYNK

Apple prezentuje - Samsung atakuje (i reklamuje)

11.09.2014

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6740

Ważne 4

2

Premierom nowych produktów Apple jak zawsze towarzyszy szum medialny i ogromne poruszenie. Towarzyszy im również Samsung ze swoimi prześmiewczymi spotami reklamowymi.

Premierom nowych produktów Apple jak zawsze towarzyszy szum medialny i ogromne poruszenie. Towarzyszy im również Samsung ze swoimi prześmiewczymi spotami reklamowymi.

Samsung przyzwyczaił nas już do wypuszczania co jakiś czas spostów reklamowych, w których nabija się z produktów Apple. A to bateria, a ostatnio nawet popularny w sieci ALS Ice Bucket Challenge.

Tym razem Samsung nie ograniczył się do jednego spotu, a zrobił ich całą serię. Wytyka w nich wszystkie funkcje nowego iPhone'a, które można już od dawno spotkać w Androidzie. Dodatkowo dostaje się nawet... jakości transmisji z konferencji Apple.

<: F1908 :>

<: F1909 :>

<: F1910 :>

<: F1911 :>

<: F1912 :>



Źródło tekstu: Samsung, wł

Komentarze
Zaloguj się
21. ~Ziew
0

2014-09-17 01:29:04

Chciałbym najprostszy Iphone. Zbierałem i zbierałem, ciułałem. Jak uciułalem na /''japko/'', to patrzę Manta za 3 stówki ma mocniejsze parametry. zakupiłem. za resztę wybyłem na wycieczkę na Korfu last minute.

Odpowiedz

0

2014-09-12 14:14:01

Co do reklam mogli się bardziej postarać

Odpowiedz

19. ~Jarek M.
0

2014-09-12 10:46:36

Iphone jest dla DEBILI.Ostatnio znajomy mówi że kupił mamie iphonea. Dlaczego? Bo nic nie spieprzy, nawet małpa obsłuży, proste menu itp itdTaki komunistyczny telefon - jak dostaniesz, tak masz i.się nie pluj, nie wołaj o.więcej.To klocek dla idiotów nie lubiących myśleć.

Odpowiedz

18. Blank
0

2014-09-11 19:04:47

@17, Same kręcenie reklamówek złe nie jest, ale jeśli mają kręcić taką żenadę, to mogliby sobie darować. Te reklamy to nowy poziom żenady

Odpowiedz

17. maniek
1

2014-09-11 17:37:17

@10 magiczne sformułowanie&quot;kupisz i działa&quot;. Oto właśnie w tym chodzi. Ja posiadam iphona 4. Znajomi mają w większości samsungi(różne modele) i ciągle coś nie działa. Dałem do testów kumplowi. Mówię weź zobacz, porównaj i oceń co ci będzie lepiej pasowało. Wybrał nową galaxy s5 w tmobile przy przedłużeniu umowy, która wylądowała w serwisie po kilku dniach. No ja nie mam wątpliwości co brać jak mi padnie 4 bo telefon ma działać i już. A producentowi to bym radził skupić się na stworzeniu solidnego modelu a nie na kręceniu reklamówek.

Odpowiedz

16. ~tata
1

2014-09-11 14:51:19

Na całym swiecie dobra luksusowe oblozone sa dodatkowym podatkiem.Uwazam to za sprawiedliwe i normalne a ten co placi godzien jest szacunku i uznania.Bo jego wkład do budżetu państwa jest kilkakrotnie większy niż normalnego obsranca.

Odpowiedz

15. ~
-1

2014-09-11 14:46:49

Żałosne to już jest. Dlatego nie kupię nic od Szajsunga.

Odpowiedz

14. PLANET
0

2014-09-11 12:30:30

Słabe.

Odpowiedz

13. ~Hose
3

2014-09-11 12:06:53

Apple na nowo odkrywa smartfon, niestety jabłkofanatycy tego nie wiedzą gdyż nie sprawdzali co działa u konkurencji już od długiego czasu.

Odpowiedz

12. ~janek
1

2014-09-11 11:59:43

@7 czyli porównujesz ajfona do telefonów z dolnej póki? No weź, zanim wyślesz, przeczytaj drugi raz to, co piszesz.. myślenie tych, co mają jabłko... ktoś jednak musi pisać za nich :P

Odpowiedz

11. ~Play rules !!!
-1

2014-09-11 11:54:31

Apple vs Samsung, to jak porównać BMW vs Fiat.

Odpowiedz

10. ~Red
2

2014-09-11 11:39:16

@2 zgadza się, tyle że system mniej *** i dlatego w odróżnieniu do innych działa. Ludzie kupują jabłko z lenistwa, kupisz ustawisz i działa. W normalnych krajach gdzie zarabiasz na poziomie EU iPhone to jeden z wielu telefonów za rozsądną cenę. Tylko w PL jest ścisk dupy bo drogo.

Odpowiedz

9. ~Nick
4

2014-09-11 11:38:53

up oczywiscie ze gorzej dzialaja te z dolnej półki, jednak ajfon do dolnej czy nawet sredniej nie nalezy... za cene nizsza mozesz kupic telefon dzialajacy rownie dobrze

Odpowiedz

8. ~regulator
5

2014-09-11 11:37:52

Ale się spolaryzowali jak politycy w Polsce. Wybór między Samsungiem, a Apple - tak samo można wybierać co się chce mieć złamane nogę, czy rękę - jedno i drugie nic fajnego.

Odpowiedz

7. Blank
-4

2014-09-11 11:29:38

@2, niby coś w tym jest, a jednak porównaj jak działa iPhone, a jak telefony z Androidem na zbliżonej specyfikacji sprzętowej. Nie od dziś wiadomo, że Android jest skrajnie wręcz niezoptymalizowany. Smartfony z górnej półki cenowej jeszcze w miare działają, ale te z średniej niekoniecznie. Smartfony z dolnej pólki cenowej z Androidem to już udręka dla posiadacza.

Odpowiedz