DAJ CYNK

Apple ostrzega - wariant "jet black" iPhone'a 7 podatny na zarysowania

08.09.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 7789

Ważne 4

9

iPhone'y 7 będą dostępne w nowej wersji kolorystycznej jet black. Jednak Apple ostrzega, że wykonana z ogromną precyzją obudowa... może się łatwo zarysować.

iPhone'y 7 będą dostępne w nowej wersji kolorystycznej jet black. Jednak Apple ostrzega, że wykonana z ogromną precyzją obudowa... może się łatwo zarysować.

Nowa wersja kolorystyczna iPhone'ów 7 wzbudza ogromne zainteresowanie. Nic dziwnego, bo głęboka czerń wariantu jet black naprawdę może się podobać. Obudowa jest wykonywana w dziewięcioetapowym procesie, w którym łączone jest szkło i aluminium. Łączenie jest na tyle skuteczne, że wg Apple ciężko jest zgadnąć, w którym miejscu kończy się szło, a zaczyna aluminium.



Jednak ta sama firma Apple na swojej stronie internetowej ostrzega, że obudowa może bardzo szybko i bardzo łatwo zacząć się rysować. Dlatego firma z Cupertino sugeruje zaopatrzenie się w pokrowiec ochronny.

Od razu nasuwa się pytanie - po co kupować droższą wersję (bo dostępną tylko w wariantach 128 i 256 GB) iPhone'a, skoro i tak wyląduje ona w pokrowcu, w którym nikt nie zobaczy ani jego rzeczywistego koloru, ani nie będzie w stanie przekonać się, czy faktycznie połączenie szkła i metalu jest takie idealne?

Źródło tekstu: Apple; The Verge; wł

Komentarze
Zaloguj się
23. ~nmn
0

2016-09-11 00:57:09

22 - ale nikt ich nie zobaczy jak się z nimi nosisz :-D :-D

Odpowiedz

1

2016-09-10 22:01:50

Właśnie kupiłem sobie ładne meble w cenie tego telefoniku. Mało tego, one nie potrzebują aktualizacji i postoją u mnie minimum 10 lat. Tym bardziej śmieszą mnie ceny dzisiejszych flagowców, które w w większości służą głównie do rozmów.

Odpowiedz

21. ~Centurion
0

2016-09-09 19:34:34

@19. Dzwonić ze smartfonu za ponad 3000 zł?? Toż to marnotrawstwo zasobów! ;-)Do dzwonienia to ja mam, uzbierane przez lata: 4 telefony komórkowe o aktualnej wartości ok. 50 zł oraz 3 smartfony o wartości od 70 do 400 zł. (oczywiście wszystkie nadal sprawne).Przypuszczam, że zdecydowana większość tu zaglądających ma u posiadaniu kilka sprawnych telefonów komórkowych lub smartfonów.

Odpowiedz

20. Antoni
0

2016-09-09 13:06:48

No to co, że się porysuje. Srajfona kupuje się dla ładnego wyglądu, czy dla funkcjonalności?

Odpowiedz

19. vonski
0

2016-09-09 12:19:36

@18: a jak wygodnie będzie się z tego telewizora dzwonić, hohoo :)Idąc tym tokiem można za ta kasę kupić 50 skrzynek taniego wina marki Amerena i żyć odciętym od technologii przez pół roku :)

Odpowiedz

18. ~Punk
0

2016-09-09 12:02:26

Apple i jego durne pomysły, kup telefon i trzymaj go najlepiej na półce aby się nie porysował.Za te pieniądze co oni chcą można kupić już fajny duży TV i będzie to lepsza opcja niż telefon rysujący się.

Odpowiedz

17. PiotrM
0

2016-09-09 09:53:18

W stanach o wszystko można zarobić pozew, jeśli się nie ostrzeże. Może to pokłosie tego zwyczaju? Tam standardowo na wszystkich produktach przemysłowych jest napisane : nie jeść, nie wsadzać do ucha, nie umieszczać wysoko, nie umieszczać nisko, może być ciepłe, może być zimne, może boleć gdy się walnie tym w głowę....

Odpowiedz

16. ~nmn
2

2016-09-09 08:44:51

Szkoda, że nie napisali ,, nie dotykać, nie nosić, produkt należy postawić na półce i wielbić /''/'' ;-)

Odpowiedz

15. ~
0

2016-09-09 08:15:22

A nie lepiej było zaprojektować i zrobić telefon z nierysującą się (mniej rysującą się) obudową?

Odpowiedz

-2

2016-09-09 07:34:15

To było do przewidzenia. Zresztą trudno wyobrazić sobie noszenie iPhone bez pokrowca, choćby najtańszego silikonowego z Aliexpress

Odpowiedz

13. ~Red
0

2016-09-09 07:29:39

Lepiej ostrzec za wczasu niż wypuścić na rynek i wycofywać bo baterie wybuchają przy ładowaniu ;) Po co ta dyskusja, polska cebula i tak nie kupi bo biedna a 500+ kończy się za rok.

Odpowiedz

12. ~
1

2016-09-09 07:07:43

Relax, men. Za chwilę applefan strzeli wykład i wyjaśni, że apple miało na myśli coś innego. Żadnego rysowania się!

Odpowiedz

11. goldenmen
1

2016-09-09 02:03:36

biznes kwitnie bo klient musi dodatkowo zapłacic za pokrowiec co kosztuje na pewno majatek bo przecież nie wypada iphona włożyc w pokrowiec za 20zł. Byłby wtedy obciach.I tym samym cena fona sztucznie wzrasta na przymusowych gadzetach.

Odpowiedz

10. zajadacz
0

2016-09-08 23:42:33

Nasuwa się pytanie po do kupować iPhona, skoro taką samą funkcjonalność i parametry można mieć za dużo mniejsze pieniądze. Ale logiki w działaniu kupujących produkty zgniłego jabłka nie znajdziesz.

Odpowiedz

0

2016-09-08 23:12:48

haha telefon w kondomie, zawsze mnie to śmieszy.

Odpowiedz