DAJ CYNK

Apple obniża ceny kabli USB-C - Lightning

22.05.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3797

Ważne 2

0

Spadki cen produktów Apple'a są tak rzadkie, że trzeba o tym napisać. Wiemy też jakie ładowarki otrzymają tegoroczne iPhone'y.



Spadki cen produktów Apple'a są tak rzadkie, że trzeba o tym napisać. Wiemy też jakie ładowarki otrzymają tegoroczne iPhone'y.

Akcesoria Apple'a są drogie, podobnie jak urządzenia firmy. I również podobnie jak w przypadku np. smartfonów, rzadko zdarzają się obniżki cen akcesoriów. Tym razem jednak doczekaliśmy się obniżki cen... kabli.

Kosztujący do tej pory 25 dolarów kabel USB-C - Lightning będzie teraz kosztować 19 dolarów. Za wariant o długości 1 metra. 2-metrowy kabel to wydatek 35 dolarów. Dlaczego warto go kupić? Pozwala na szybsze ładowanie iPhone'ów i iPadów niż w przypadku kabla dołączanego do zestawu.

Dodatkowo, jak wynika z najnowszych informacji, tegoroczne iPhone'y i iPady będą sprzedawane z ładowarką o mocy 18W z wyjściem USB typu C. Do ładowania i tak będziemy jednak potrzebować kabla z końcówką Lightning. Apple nie zamierza rezygnować w iUrządzeniach ze swojego gniazda.

Źródło tekstu: 9to5mac; wł

Komentarze
Zaloguj się
122. wlo
0

2018-05-30 11:17:43

121 - wzajemnie pozdrwiam ;-)A jesten jaki jestem - jak to się mówi ;-)

Odpowiedz

121. ~
0

2018-05-30 11:14:59

wlo- powiedziałem to trochę z przymrużeniem oka, trochę z sympatią do Ciebie a Ty już się denerwujesz, unosisz i prawie krzyczysz. Nie przeszkadza, każdy robi co lubi, co chce i na co ma czas. Pozostaje mi życzyć Ci dalszego powodzenia w interesach :) pozdrawiam

Odpowiedz

120. wlo
0

2018-05-30 11:12:29

Ale widać ma dużo czasu na zastanawianie się nad głupotami ;-)

Odpowiedz

119. wlo
0

2018-05-30 11:11:44

118 - zastanawia mnie po cholerę się zastanawia? Ktoś mu odpowie?

Odpowiedz

118. ~
0

2018-05-30 11:08:52

117, czy ktoś napisał, że mu przeszkadza? Czy Tobie przeszkadza, że ktoś się zastanawia nad czymś? Czy ktoś się Ciebie wogóle pytał o cokolwiek w tym komentarzu?

Odpowiedz

117. wlo
-1

2018-05-30 11:05:50

116 - mój biznes, mój czas... Przeszkadza Ci? Płącisz za to, ze - wg Ciebie nic nie robię tylko siedzę w serwisie?A może już w pierwszym kwartale zarobiłem tyle, ze do końca roku zrobiłem sobie wolne? Nie wolno mi?

Odpowiedz

116. ~
1

2018-05-30 11:03:30

mnie zastanawia co innego, wlo jest podobno poważnym Panem w poważnym wieku, prowadzącym poważne działalności biznesowe a wydaje się jakby miał nieograniczony czas i nie robił nic innego niż siedzenie na telepolis i komentowanie każdego artykułu i wdawanie się w głębokie dyskusje z innymi. Dawno nie byłęm na telepolis, wchodzę dzisiaj a tu kto? wszedzie wlo :)

Odpowiedz

115. ~Niezgodna Niezadowolona 7
0

2018-05-22 22:03:41

114). Przecież każdy swój rozum ma - wlo im pistoletu do głowy nie przystawia - nie muszą z nim dyskutować.

Odpowiedz

114. ~
0

2018-05-22 21:47:46

Myślałem, że tyle lat, co tutaj piszecie to znacie sposób aktywności na tym portalu osobnika wlo ale widać myliłem się.Przecież to prowokator i troll telepolisowy. Wystarczy zobaczyć w jaki sposób pisze, czyli często jednozdaniowe posty, jeden za drugim, niemal zawsze jest odmiennego zdania od reszty nawet jeśli z czymś się zgadza to dla zasady i tak podda w wątpliwość albo nie zgodzi się. To zachowania charakterystyczne dla trolli internetowych. Robią to by wywołać awanturę.To jest taki stan psychiczny i to się leczy.

Odpowiedz

113. toms
0

2018-05-22 16:24:54

112 - też tak myślę :-)Żartuję... ;-)

Odpowiedz

112. wlo
0

2018-05-22 16:14:16

111 - obawiam się, ze syn jego znajomej jest mniej upośledzony ode mnie...

Odpowiedz

111. ~pabloki
1

2018-05-22 16:02:16

107 oh jakież oburzenie . nagle takis prawy i sprawiedliwy . hehe. na szczęście w 108 zostałeś zgaszony . czym innym jest obraza a czym innym stwierdzenie faktu.

Odpowiedz

110. ~igor co ma wigor
0

2018-05-22 15:59:43

@109. dokładnie jak piszesz. szpic mojego buta też żywi duży szacun dla arcytrolla wlo. dokładniej dla jego tylnej czesci

Odpowiedz

109. t r o i p
0

2018-05-22 15:56:57

I nie nazywałem wlo nigdy upośledzonym, nawet jak największe bzdury wypisuje, co świadczy o moim szacunku do niego.

Odpowiedz

108. t r o i p
0

2018-05-22 15:45:56

Nikogo nie obrażam, upośledzenie to nie obraza tylko niepełnosprawność intelektualna, zaburzenie rozwojowe, które objawia się znacznym obniżeniem funkcji intelektualnych.

Odpowiedz