DAJ CYNK

Apple obniża ceny kabli USB-C - Lightning

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4323

Spadki cen produktów Apple'a są tak rzadkie, że trzeba o tym napisać. Wiemy też jakie ładowarki otrzymają tegoroczne iPhone'y.Spadki cen produktów Apple'a są tak rzadkie, że trzeba o tym napisać. Wiemy też jakie ładowarki otrzymają tegoroczne iPhone'y.

Akcesoria Apple'a są drogie, podobnie jak urządzenia firmy. I również podobnie jak w przypadku np. smartfonów, rzadko zdarzają się obniżki cen akcesoriów. Tym razem jednak doczekaliśmy się obniżki cen... kabli.

Kosztujący do tej pory 25 dolarów kabel USB-C - Lightning będzie teraz kosztować 19 dolarów. Za wariant o długości 1 metra. 2-metrowy kabel to wydatek 35 dolarów. Dlaczego warto go kupić? Pozwala na szybsze ładowanie iPhone'ów i iPadów niż w przypadku kabla dołączanego do zestawu.

Dodatkowo, jak wynika z najnowszych informacji, tegoroczne iPhone'y i iPady będą sprzedawane z ładowarką o mocy 18W z wyjściem USB typu C. Do ładowania i tak będziemy jednak potrzebować kabla z końcówką Lightning. Apple nie zamierza rezygnować w iUrządzeniach ze swojego gniazda.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: 9to5mac; wł

Przewiń w dół do następnego wpisu