DAJ CYNK

Apple iPhone 5S z baterią 1558 mAh

21.06.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 16

Ważne 4

6

Do sieci co chwila trafiają przecieki na temat kolejnej generacji iPhone'ów. Wiemy już jaki będzie design nowego urządzenia oraz jaką będzie miał baterię.

Do sieci co chwila trafiają przecieki na temat kolejnej generacji iPhone'ów. Wiemy już jaki będzie design nowego urządzenia oraz jaką będzie miał baterię.W wyglądzie telefonu zmieni się niewiele. Podobnie jak miało to miejsce w przypadku poprzednich generacji iPhone'ów, design telefonu będzie ten sam przez dwa lata i przewędruje do nowego modelu z iPhone'a 5.

Zmieni się natomiast wnętrze urządzenia, w którym prawdopodobnie pojawi się wydajniejszy procesor, a z dzisiejszego zdjęcia wynika, że również pojemniejsza bateria. Zamiast 5,45 Wh (1440 mAh) w iPhone'ie 5, model 5S będzie miał akumulator o pojemności 5,92 Wh (1558 mAh).

Ze zdjęcia wnika również, że Apple majstrowało przy aparacie fotograficznym, który teraz uzbrojony jest w podwójną diodową lampę (zamiast pojedynczej diody w poprzednim modelu). Warto w tym miejscu podkreślić, że dostępne w sieci zdjęcia mogą nie prezentować finalnej wersji iPhone'a 5S, którego ofijclana prezentacja odbędzie się po wakacjach.

Źródło tekstu: macrumors, wł

Komentarze
Zaloguj się