DAJ CYNK

Apple iPhone 5 - prezentacja funkcji smartfonu [wideo]

12.09.2012

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4996

Ważne 0

0

Apple udostępnił blisko 7-minutowy film prezentujący możliwości smartfonu Apple iPhone 5, jak i proces produkcji jego obudowy.

Apple udostępnił blisko 7-minutowy film prezentujący możliwości smartfonu Apple iPhone 5, jak i proces produkcji jego obudowy.

Szerzej o nowym iPhone'ie pisaliśmy w tej wiadomości.





Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Apple, wł

Tagi: apple iPhone
Komentarze
Zaloguj się
21. ~gielek
0

2012-09-13 11:45:54

To się Ogryzek popisał, oprócz 4" i lekko podkręconego procka nie ma różnicy z poprzednikiem, ale co się dziwić jak oni robią tak ciągle, każdy model rożni się praktycznie tylko nowszym/podkręconym procesorem, tutaj naprawdę pojechali po bandzie i dołożyli trochę wyświetlacza. Ciekawe kiedy fanom znudzi się taki ciągły odgrzewany kotlet. Sam miałem dwa modele i stwierdziłem ze już nigdy więcej tego badziewia. Gratuluje firmie pracowników marketingu, sprzedawać od kilku lat to samo, tylko zmieniają nazwę, a ludzie lecą i kupują jak tępe dzieciaki. Jeszcze te ich ceny, zawsze 3-4 tys, za sprzęt wart max 1500.

Odpowiedz

20. ~
0

2012-09-13 11:40:38

17. Ale tam to straszna drożyzna. Podpatruj, może jakaś sztuka się trafi w komisach, czy sklepach. Ja np. na e63 czekałem dłuuugo, aż w końcu się trafiła za 280zł w b.d.stanie. (Finland) PS. Zamiast e52 możesz wziąć coś mniejszego, np. 6220c lub 6720c1.

Odpowiedz

19. wlo
0

2012-09-13 11:34:22

Mój szwagier dostał służbową, nową oczywiście. Z kartą w Erze bodaj.

Odpowiedz

18. wlo
0

2012-09-13 11:33:14

16. - tylko gdie to kupić w norrmalnym sklepie? No to są jednak gorsze (o "stylu" już nie mówię ;-) modele niż 6700, której używa teraz... 17. - Znajomy sobie kupił nówkę z tydzień dwa temu... W normalnym sklepie coś za 700 zł z groszami. Więc jeszcze sa.

Odpowiedz

17. ~
0

2012-09-13 11:18:28

16 Tylko gdzie to kupić np e52 w normalnym sklepie? Na allegro wiekszość to jakieś chinole jakby były w MM, euro czy innych pewnych sklepach to bym wziął!

Odpowiedz

16. ~
0

2012-09-13 11:03:04

14. Chciałeś drugą e52, to lepiej ciut ją urozmaicić :-D PS. A żonce możesz kupić 6303, 5320, 6124, 6212. I jeszcze cztery inne modele, ale za dużo reklamy nie będę tu robił.

Odpowiedz

15. thonka
0

2012-09-13 10:48:05

@9 ktory wyglada jak lumie :D

Odpowiedz

14. wlo
0

2012-09-13 10:35:16

13. - dla tej dziwnej klawiatury? Bo innej odniamy nie widzę... E72 bym już wolał ;-)

Odpowiedz

13. ~
0

2012-09-13 10:15:19

11, 12. Jeszcze coś się znajdzie fajnego a''la 6300. PS. E52? Dla odmiany kup sobie E55 :-D

Odpowiedz

12. wlo
0

2012-09-13 09:55:46

O żonie nawet nie mówię, bo gdzie ona równie dobry jak 6300 albo 6700 telefon dostanie?

Odpowiedz

11. wlo
0

2012-09-13 09:54:49

10. ~RON - ja jestem szczęśliwym posiadaczem i użytkownikiem E52. Rzeczywiście narasta u mnie stan frustracji, bo za rok nie kupię już normalnego telefonu! Normalnego, to znaczy z klawiaturą numeryczną, dlatego coraz intensywniej myślę, czy by nie kupić na zapas kolejnej E52 i odłożyć jej na później, kiedy aktualna odmówi współpracy ;-)

Odpowiedz

10. ~RON
0

2012-09-13 09:49:36

Wyraźnie widać narastający stan frustracji u szczęśliwych posiadaczy telefonów NOKIA E52 :)))

Odpowiedz

9. PLANET
0

2012-09-12 23:13:29

Ja sie bardzo dziwie, ze Jobs nie zostawil im paru pomyslow w sejfie. Przeciez robia tak muzycy i inni tworcy.. IMHO polecieli troche tak, jak rok temu - po bandzie (mala ilosc innowacji) bo i tak sie sprzeda. Cos w tym jest, ale ciezko liczyc nagle na ukryte pomysly, bo wlasnie zostal zlamany schemat powstaly od 3G, ze najpierw jest generacja innowacyjna (nie licze pierwszej, pierwsza byla rzecz jasna najbardziej), a potem dopieszczajaca (przyspieszajaca) - i jak 3G wprowadzal nowosci, tak byl wolny - 3GS byl szybki, ale raczej doszlifowany i ewolucyjny, niz rewolucyjny. 4ka juz troche wiecej miala z rewolucji (ekran glownie...), a 4S dostal kopa przyspieszajacego. Teraz 5tka ma problem, bo juz jest przyspieszona (A6 to quad (czym zgieli szyje przed konkurencja..), grafika tez raczej mocna - za rok musieliby wprowadzic osiem jader lub podobne wynalazki..), a innowacji jak na lekarstwo - co najwyzej te 3 mikrofony, bo ciezko za nowosc uznac ekran 4" z nietypowa rozdzialka.. Innymi slowy - nowy iPhone to taki 4SS, a nie 5... do prawdziwej "piatki" brakuje prawdziwych rewolucji: elastycznych materialow, nowego typu baterii, czy innych, mniej lub bardziej prawdopodobnych rozwiazan. Z jednej strony mozna powiedziec, ze konkurencja nie duzo naprzod (bo jest w ogolnej okolicy), ale z drugiej - jak mowi wiele osob - ciezko nie odebrac wrazenia, ze ej.pl pokonczyly sie troche pomysly. Dalej juz rownia pochyla moze byc ;) Dla mnie ciekawszy na tym KeyNote''cie byl.. nowy iPod Nano.

Odpowiedz

8. ~jakrakow
0

2012-09-12 22:45:39

LuiN - no tak Apple wiecznie musi robić wszystko inaczej...

Odpowiedz

7. LuiN
0

2012-09-12 22:32:46

6, jakrakow - Apple udostępnił je via promowany przez siebie QuickTime - trochę było zabawy z wyciągnięciem pliku.

Odpowiedz