DAJ CYNK

Apple AirPods: Tim Cook chwali, użytkownicy się skarżą

29.12.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 11

Ważne 2

3

Tim Cook chwali bardzo dobrą sprzedaż słuchawek Apple AirPods. Tymczasem użytkownicy informują o drenażu akumulatora pokrowca ładującego.

Tim Cook chwali bardzo dobrą sprzedaż słuchawek Apple AirPods. Tymczasem użytkownicy informują o drenażu akumulatora pokrowca ładującego.

Tim Cook powiedział dziennikarzom, że Apple może zaliczyć mijający okres świąteczny do niezwykle udanych. Słuchawki AirPods są wyprzedawane na pniu i jak tylko nowa partia schodzi z taśmy montażowej, od razu trafia w ręce klientów.

Sukcesu słuchawek można się dopatrywać w braku gniazda Jack 3,5 mm w nowych iPhone'ach 7. Użytkownicy zamiast bawić się w przejściówki wolą zainwestować w nowe słuchawki bezprzewodowe.

Pokrowiec, w którym przechowywane są słuchawki służy jednocześnie za ich ładowarkę. Taki zestaw ma być w stanie zapewnić 24 godziny pracy. Tymczasem użytkownicy słuchawek skarżą się na szybkie spadki poziomu naładowania akumulatora w pokrowcu. Pomimo włożenia do niego w pełni naładowanych słuchawek spada on do 40%.

Apple wie o problemie i jak na razie bez problemu wymienia wadliwe egzemplarze na nowe.

Zobacz: Apple AirPods nie da się naprawić
Zobacz: [Aktualizacja] Apple: co się stanie jak zgubimy słuchawkę AirPods?
Zobacz: Ruszyła sprzedaż Apple AirPods

Źródło tekstu: Digital Trends; CNBC; wł

Komentarze
Zaloguj się
Polecane tematy