DAJ CYNK

Aparat w Galaxy S9 będzie naprawdę niezły

14.02.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5464

Ważne 5

2

Samsung Galaxy S8 miał jeden z najlepszych aparatów fotograficznych na rynku. Wychodzi na to, że ten w Galaxy S9 będzie o wiele lepszy.



Samsung Galaxy S8 miał jeden z najlepszych aparatów fotograficznych na rynku. Wychodzi na to, że ten w Galaxy S9 będzie o wiele lepszy.

W chińskiem serwisie mikroblogowym Weibo.com, a następnie na Twitterze opublikowano dwa zdjęcia (zrobione z dużej odległości), pokazujące rzekomo porównanie możliwości aparatów fotograficznych w smartfonach Galaxy S8 i Galaxy S9 - ten drugi swoją premierę będzie miał 25 lutego w Barcelonie (MWC 2018). Jeśli zdjęcia są prawdziwe, to aparat w S9 będzie stanowił wielki krok naprzód. Pochodzące z niego zdjęcie jest ostrzejsze, niż to z S8, ma więcej szczegółów oraz zachowuje lepszą kolorystykę.





Zobacz: Funkcje Galaxy S9 na oficjalnym wideo

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
20. ~Bolek
0

2018-02-21 14:16:33

@9 myślę że 1/3 ceny iphona starczy jeżeli kosztuje 21 to tak 7k powinno wystarczyć :)

Odpowiedz

19. ~
0

2018-02-15 21:15:36

msnet - nadal zostało /''chińskiEm" :)ciekawe tylko, czy to nie jest fejk, dosc latwy do wykonania

Odpowiedz

18. msnet
0

2018-02-15 11:36:57

@1, QQQ - a pomyślałeś, że mogą to być fragmenty zdjęć zrobionych z bardzo dużej odległości?

Odpowiedz

17. ~QQQ
1

2018-02-15 11:04:51

1 kwietnia za półtora miesiąca. Przecież te zdjęcia wyglądają gorzej niż VGA :D :D

Odpowiedz

16. dawekwiec
1

2018-02-15 10:45:18

yyy serio to niby s8 robi az takie slabe foty? wyglada jakby kalkulatorem bylo robione xd

Odpowiedz

15. ~
0

2018-02-15 10:45:17

"W chińskiem serwisie mikroblogowym Weibo.com, a następnie na opublikowano dwa zdjęcia"ja pierdziu, zacznijcie czytac przed wyslaniem.

Odpowiedz

14. ViNYL
0

2018-02-15 07:43:28

@6: Bo ten jest tylko niezły, w S7, S8 i Note 8 jest za to rewelacyjny. Taki przekaz podproogowy :)

Odpowiedz

13. ~
1

2018-02-15 06:35:39

Po tym, co robią z s8 i aktualizacją do najnowszej androbiedy, nie kupić od nich nic choćby zmywało gary i miziało po jajkach.

Odpowiedz

10. ~Siedem
1

2018-02-14 23:39:10

Dwa fakty:Napewno będzie droższy od s8,i rzekomo lepszy aparat od s8:-D

Odpowiedz

0

2018-02-14 23:32:41

Ile mam szykować? 7k starczy na wersję 32GB? :-)

Odpowiedz

8. ~~
1

2018-02-14 23:17:21

Ile można ciągle pisać o Samsungach??? ciągle w kółko te same brednie jako, że następca poprzedniego modelu jest lepszy. A potem wychodzi, że szkoda kasy, bo niczym się prawie nie różni.

Odpowiedz

7. ~jojo
0

2018-02-14 23:13:59

S9 bedzie funkcja ustawiania ostrosci?? I to ma byc postep za 4500 ? Chyba zartuja

Odpowiedz

6. ~
0

2018-02-14 22:55:38

Co wg autora tekstu ma znaczyć słowo "niezły"? Jeden z najlepszych to... niezły? To co znaczy "dobry", "bardzo dobry" "doskonały"? Celowy zabieg czy brak precyzji w przekazywaniu myśli?

Odpowiedz

5. ~Piotrex
0

2018-02-14 22:31:37

Znaczy się aparat w s9 będzie potrafił ustawić prawidłowo ekspozycję? Szacun.

Odpowiedz

4. ~zenON
0

2018-02-14 21:44:35

No i będzie naprawdę droższy niż S8... No to lepszy też powinien (chociaż teoretycznie) ;)

Odpowiedz